Bir erkek size uzun uzun baktı ve bir süre sonra yanınıza gelip sizden hoşlandığını söyledi

Kızlar sorum size...

Bir erkek size uzun uzun baktı ve bir süre sonra yanınıza gelip sizden hoşlandığını söyledi ne yaparsınız ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Korkar ve kaçarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç bir şey hissetmem.Ben öyle her yanıma yaklaşanı bağrıma bassaydım isim yaş olurdu.İlgilendmediğimi belirtirim.Başka kadınlarla tanışsın :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorum diyerek değil de; tanışma amaçlı gelse, ben de onu beğenmişsem, tanışırım. Zamanla ne olacağı belli olur... Öyle bir kere görüp bir süre bakınca hoşlanmak olmaz, beğenmek olur o ;)

0|0
    0|0
  • tamam der geçerim o ne öyle iki baktı hoşlandı öyle adamdan hayır mı gelirmiş

0|0
    0|0
  • hoşlandığım biriyse çok heyecanlanırdım, tersi durumda iticiliği had safhaya ulaşırdı .

0|0
    0|0
    • Evet hoşlandığın biri :) Şöyle düşün senden cesaret alarak senin yanına gelip hoşlandığını söylüyor :) Ama çoğu kız itici buluyomuş :(

• hoşlandığım biriyse niye itici gelsin yahu :) bunun için uğraşmıyomu iki tarafta zaten.

• öylede baksana bi cevaplara ya :D

• güler geçerim

0|0
    0|0
  • ingiliz moduna gecerim :DD what..?

1|0
    0|0
  • Tren ne çabuk geçti öyle derim

0|0
    0|0
  • Hönk. Bilemicem

0|0
    0|0
  • "yavaş ol hacı daha adını bile bilmiyorum"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onun yerine muhabbet açıcak bişey bul. Kız normal şartlarda olumlu cevap verecek olsa da, öyle hönk diye hoşlandığını söyleyeni tersler.

0|0
    0|0
  • öyle yapacağına önce gidip muhabbet açsan,tanışma faslı falan..sonra görüşmeye devam etsen de kendiliğinden gelişse..olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • güler geçerler :)

0|0
    0|0
  • yanına giderken bi dondurma kola vs al

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa yumuşarlar hemen değilse kovarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...