Aynı rüyayı görmek ne demek oluyor? Rüyadan anlayan baksın lütfen:(

Arkadaşlar biraz tuhaf olucak ama üst üste 3 günden beri aynı rüyayı görüp duruyorum,hoşlandığım çocuğu en son cuma günü gördüm,ve bu cuma gününden beri hep rüyalarıma giriyor,hep aynı şeyler oluyor nasıl desem benimle konuşmaya çalışıyor yüz yüze konuşuyoruz ama sesi çıkmıyor,dudaklarını okumaya çalışıyorum,bilinç altı falan diyeceksin ama üst üste 3 gün boyunca aynı rüyayı görmek sizcede tuhaf değil mi? ya ltfn dalga geçmek için yorumlar yazmayın,rüyadan anlayan varmı,varsa yazdıklarıma bi baksın ltfen:(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiyi nerede ve nasıl gördün? Aranızdaki ilişki ne durumda vs. bu tür bilgileri vermen daha yararlı.Bilinçaltı da olabilir ama 3 kere aynı rüyayı görmeniz bana işaret gibi geldi.Ama kendiniz karar vermelisiniz.O kişinin neden sustuğunu biliyorsundur bence.Kendin bul cevabı ilk fırsatı yakalayamazsan sadece rüyalarında kalırsın.Karar senin sadece.

0|0
    0|0
    • simdi boyle park gibi bir yerdeydik orman alani gibi her yer yesilikler doluydu, ben karsindayim ve bana birseyler anlatmaya çalisiyordu, kendini yirtar gibi birseyler soyluyordu ama sesi gelmiyordu ben dudaklarini okumaya çalistim, 3 gun boyunca ayni ruya yi gordum her seferinde'de ayni sey oluyordu, ayni yer ayni seyler falan

• Hm.Peki gerçek hayatta bu kişiyi nerelerde gördünüz,hiç tanıştınız mı? Herhangi bir muhabbetiniz varmı önceden?

• gerçek hayatta onu en son bu cuma gunu gormustum araba ile yanimdan geçti goz goze geldik bakisini çekmeden bakti yani, daha dogrsu bakistik, onunla karsilasacagimi sanmiyordum, onun oturdugu mahalledeydim o gun ve karsilastim, çok guzel bir gundu:) tanisiyoruz ama uzaktan konusmuslugumuzda yok ama ailelerimiz tanistigi için kimin nesi kimin fesi oldugunu falan biliyorum, oda biliyor tabi, sadece bakismalar var dedigim gibi aramizda hiç konusma geçmedi, nedense onu goruyorum 3 gunden beri

Erkekler Ne Diyor 8

• belki ak sakallı dedeniz sevdigin cocuk suretidir benim için sayısal loto süper loto 5+1 sonuclarını istesene bakalım verecek mi :D umut gönlümün ekmegi umar ha umar umar :D sonucları bekliyorum =))

0|0
    0|0
  • şimdi çoook eski bi rüya tabirleri kitabından baktım diyor ki:

aklınızı ve hislerinizi doğru tercüme ediniz. bu tip rüyalar sizi yanıltabilir. hırslarınıza yenik düşmeyiniz :)

0|0
    0|0
  • Tuhaf degil ben 3gun ardarda Ölüşümü gördüm hergece nefes nefese uyuyordum gece yatagıma gırdıgımde dua edıyorum artık ıyı seyler dusunup uyuyorum mısıl mısıl hemde:)

0|0
    0|0
  • Aynı rüyayı görmek, bir mesaj rüyasıdır. Üst üste bir rüyayı görüyorsanız size bu rüya muhakkak bir mesaj veriyor demektir. Mesaj veren rüyalarında yorumunun çok dikkatli yapmak gereklidir ve ben buna cesaret edemem. kendi yorumunu kendin yapmalısın

0|0
    0|0
    • peki haber rüyası diye bişey var mıdır ? yani gelecekten bi anı yada olayı gösteren rüyalar

• "Ey babacığım. İşte bu, daha önce gördüğüm rüyanın te'v�li. Rabbim onu gerçek kıldı." (Yusuf, 100)

vardır yoktur demiyorum. kendi düşüncem daha farklı ama en sağlam kaynak böyle demiş.

• O çocukla sohbet etmek istiyorsun sen. Onu istiyorsun. Bu da rüyana yansıyor.

0|0
    0|0
    • Olabilir ama işaret rüyasıda olabilir.Rüyayı gören o kişinin neden sustuğunu anlamalı.Ya peşinden gider bekler onu,ya da kaçırır fırsatları.Kendisi karar verebilir ancak.

• evet istiyorum ama çocugu en son cuma gunu gordum o gunden beri boyleyim iste ruyalarima giriyor birseyler soyluyor ama anlamiyorum hatta kendini yirtarak el kol hareketleri yaparak birseyler anlatmaya çalisiyordu

• Çocuk da sana karşı boş olmadığını anlatmaya çalışıyor olabilir.

• Bilinçaltında bu konuya acayip bi saplantın oluşmuş. Problem çözüldü.

0|0
    0|0
  • elinde bi fırsat varken degerlendir.ama dinlemezde gidersen fırsatı kaçırırsın

0|0
    0|0
  • gerçekleşicek anlamına geliyor rüyan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir keresinde bir hafta boyunca aynı adamı gördüm.. tanışmaya fırsatım olmadığı bir adamdı gerçek hayatta. rüyalarım farklıydı ama hep o .. beni arıyordu bir keresinde.. bir keresinde tanışıyorduk falan..

ama boş 1. yıl geçti :) hala aklımda .. ama diyeceğim o ki bu rüyalardan bir cacık olmuyor.. kim bilir bir anlamı vardır yada bizim bilemediğimiz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...