Olmuyor bir türlü olmuyor?

Yapamıyorum, olmuyor. Kilo veremiyorum çok sıkıyor canımı bu durum, çevremdeki insanlar sen kilo mı aldın? Zayıfla vs. Şeyler. Yanaklarım 5 kilo zaten :( bu yüzden daha da canım sıkılıyor, kızlarının resmini bakınca ne güzel gülüyorlar ama ben gülünce 5 kilo yanak çıkıyor. Tombul oluyorum yaaaa 😭😭😭😭

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Ekmek (ekmek ekmektir tam buğdaylısı da kepeklisi de amerikanın oyunları hepsi ekmek) makarna patates cips çikolata asitli içecek 1 den fazla meyve şeker işlenmiş gıdalar.. bunları yemeyeceksin yemeyeceksin.
    2-yağ kilo aldırmaz bilakis kilo verdirir sağlıklı zeytinyağı tereyağı yemelisin vücudun ihtiyacı var temel esansiyel amino asitler gibi temel esansiyel yağlar da vardır.
    3-protein yönünden zengin besleneceksin. etidir tavuğudur yımırtasıdır yoğurdudur.
    4-tekrar sölüyorum karbonhidratlar kilo aldırır. ilk yazdığım şeyleri yemeyeceksin. glisemik indeksi yüksektir onların. proteinlerin ve yağların glisemik indeksi 0 ken karbonhidratların ve işlenmiş veya kızartılmış şeylerin glisemik indeksi genelde 50 ile 100 arasındadır ki 100 tavan sayıdır. bunları yersen vücuduna girdiği an yağlanma başlar. Yemeyeceksin.
    5-akşam yarım saat orta tempo bir yürüceksin koşacaksın onun dışında mekik şınav tarzı hareketler yaparsan yararına olur. Bütün gün bir yerde oturma. arada evdeysen falan böle deli deli hareketler yap tepin bir anda bunaldığını hissedene kadar yorulduğunu. özellikle mekiği tavsiye ederim. yapınca böle çok güzel bir haz oluyor. geriliyo karın :)
    6-3 öğünden fazla yemeyeceksin. sebebi insülin direncidir. aralarda 5 saat boşluklar olmalı ki leptin hormonu devreye girsin. insülin yağ depolarken leptin yağ yakar.
    7-bunlar yetmez protein karbonhidrat yağ değildir sadece. mineral -- maden suyu sonracığıma vitamin için yeşillikler hem onlarda sağlıklı karbonhidrat ta vardır. ne bilim kuru fasulye ye lahana ye ya sağlıklı şeyler ye spor yap 3 öğün ye 2 lt su iç 1 ayda 5 kilo ver. işte bu kada basit.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok elinize sağlık

• önemli değil. inşallah verirsin kiloları.

• Inşallah

Erkekler Ne Diyor 7

• kilo vermek için bir spor salonuna yazıl kendine bir beslenme programı çıkar ama beslenme programına dikkat et sonra sağlığına zarar verme surattaki yağlar ve kalçadaki yağlar en zorr eriyen yağlardır. Bunun için en az 6 ayını vermen lazım fit e yakın bir vücuda sahip olursun.. Yüzmeye git ve günlük 2-3 saat bisiklet sür bunları yaparsan 6 ay da vücudundaki yağlardan kurtulursun. ama beslenmede önemli mesela tatlı, şeker, çikolata vb. şeyler yemiyeceksin hamur işi tüketmeyeceksin, sadece sabahları yarım ekmek tüketebilirsin akşam 7'den sonra yemek yemiyeceksin.. bol bol acı ye metabolizmanı hızlandırır.. bol bol yumurta tavuk ye eğer mideni kontrol edemiyorsan yulaf ezmesi ye seni tok tutar.

0|0
    0|1
    • Çok teşekkür ederim, üşenmeyip bu yazıyı yazdığınız için 🙏

• Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu :D

• Olmuyor diye kendini uzme canini uzme uzulme hayat paylasinca guzel zamanla olur hersey yoluna girer zayiflarsin kiloda verirsin

0|0
    0|0
  • ayni durum bende de var eskiden yanaklarım incecikti simdi yanaklarik cok sisti guldugum zaman hatta normal dururken bile yanaklarim siskin görünüyor zayiflatamiyorum cok kotu bir durum bir caresi olmali bunun

0|0
    0|0
  • spor diyet konu kilit.

0|0
    0|0
  • Özele gel kardeş

0|0
    0|0
  • Zayıflarsın

0|0
    0|0
  • TOMBUL İYİDİR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok artık o_O
    Bir şeyleri yanlış yapıyorsundur. Sana en azından kilo mu aldın diyorlarmış ben şişmanken doğarken de böyleydi bu falan diyorlardı pisler -_- Sonra bir hırs zayıfladım 20 kilo verdim şimdi kuzen yiaa bara gidicez de sen de gelsene diyorlar öküzler önceden sen gelme kal derlerdi -_-

1|0
    0|0
  • Herkes zayifken güzel olucak diye bişey yok ki belki sende böyle güzelsin :) mesela ben zayıf im ama goguslerimi hiç sevmiyorum belki kilo alsm daha güzel durucak. bence senin takintin çoğu erkek Baliketli seviyor zaten o yüzden moralini bozma bu kadar okurken üzüldüm

0|0
    0|0
    • Ya oboziteyse?

• Spor için maddi durumum yok malesef 😔

• Evde de yapabilecegin şeyler mutlaka vardır. araştır. bol bol koş terle halledersin

• Vazgeçme diren

0|0
    0|0
Yükleniyor...