Sevdiğiniz adamın geçmişi önemli midir?

Piştt bakarmısınız o değerli vaktinizi ayırıp :)

Sevdiğiniz adamın geçmişi önemlimidir? geçmişte yaptğı hataları filan.. Bide sevgili olmanızın ilk aylarında ki yanlışları ama pişman olması ve bi daha tekrarlamaması...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne b...k olduğu geçmişinden bellidir...Aşkım seni çok seviyorum diyene hemen yamulma...Bir kızla 6 yıl evleneceğiz diye konuşup kızı defalarca sex kölesi gibi kullanıp gidip başka kızla masum melek pozlarında evlenen bir çok çakal var...biri benim yakın tanıdığım...Şimdi o evlendiği kızıda aldatıyor...

0|0
    0|0
  • Geçmiş seni üzer gelecege bak. geleceği yaşa o şekilde üzül, yaşamadığın şeyler için üzülme.

0|0
    0|0
  • sen birine bağlanacak sevecek gibisin ama bunlar kafanı kurcalıyor sanki

biraz detaylı yazmış olsan daha mantıklı yorumlar yazardık bizde

0|0
    0|0
    • biz 2 yıldır sevgiliyiz ikimizinde en uzun ilişkisi ailelerimiz filan blyo tanışıyolar bayaa ilerledi ve evlenmeyi düşünyoruz ciddi ciddi.. ama ilk zamanlarda bi kızla sıkı fıkıydı uyardım ve mu link olmyo artk. 2 tne arkadaşı var yakın 2sinide tanıyorum iyi çocuklar... ben bi süre bunu çok sıktım hiç bşye izn vermedm ve bu da söylemeden dşarı çıkmış bi kaç kez.. bende arkadaşlarmdan öğrendm ve braz inkar etti ama dğruyu söyledi. artk karşmyorum o da haber verp çıkıyo. konu bu yani.

• ilk aylar tanıma zamanları illaki hatalar olacaktır ama bi erkeğin geçmişi kurcalanmaması gereken bi durum kadınlar bunu daha çok sorun edio bu zamana kadar hep böyle oldu kadınlar sordu erkekler cevapladı sorunlar çıktı

0|0
    0|0
  • Kızlar bir erkeğin geçmişini takmamlı bence bu çok saçma yani geçmişe takılcak birileri varsa o da biz erkekleriz.

0|0
    0|0
  • birinin geçmişi neyse gelecegi de farklı deıldırbence can cık mayınca huycıkmazmıs

0|0
    0|0
  • Cevap yazacaktım ki sorunun sonunda cevaplamışsın.

0|0
    0|0
  • çok affedilmez bi hata yaptıysa şutla o kadarına cesaret eden ileride başını ağrıtır

0|0
    0|0
  • geçmişin gölgesinde yaşayan mutlu olamaz...

0|0
    1|0
  • çok önemlidir geçmiş ki gelecek olsun yani

0|0
    1|0
  • önemli tabiki de her detay sonuna kadar hatalar tekrarlanıyorssa uzatmanında hiç anlamı yok bence

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevdiğim adamın geçmişi beni bağlamaz.

Onun geleceği olmalıyım. Geçmişinde yaşamamalıyım.

Pişman ise ve tekrarlamazsa benim için problem değil.

0|0
    0|0
  • ilk aylar da yapılan yanlışlardan kastın ne canm ? aldattı mı seni ?

0|1
    1|0
  • geçmiş önemlidir. yok saymam kendimi kandırmak olur benim için

0|0
    0|0
  • Bence önemsiz.Eğer geçmişteki ve hala yaptığı hatalardan ders alıyor ve almışsa...

0|0
    1|0
Yükleniyor...