Hata nerde biri söylese de ben de bilsem

Aslında konu şöyle dün bi arkadaşım bana dıştan göründüğüm haliyle normal halimin çok farklı olduğunu söyledi. Onun dediğine göre ben dışardan sert ve kaba gibi görünüyormuşum ama aslında hiç alakam yokmuş . Bu yüzden insanların bana yanaşamadığını söyledi. Özellikle erkeklere karşı çok sert duruyormuşum. Bu yüzden de platonik takılan bir tip oldum. Herkes çok güzel olduğumu söyler bazılarına göre tam aranan tip. Tabiki bu göreceli bir şey. Sarışın ve mavi gözlüyüm boy pos kilo yerinde. Ancak insanlar sert göründüğümden dolayı yanaşmıyor. Ve bunları da geçtim tam hayalimdeki erkek dediğim çocuğu sert göründüğümden dolayı kaybetmek üzere olduğumu düşünüyorum. Ne yapmalıyım ya ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki birilerinin senin nasıl biri olduğunu anlaması için onlarla arkadas olman veya diyalog halinde olman gerekiyo..aslında bu halin bence cok iyi yani dısardan baskasının seni sert biri olarak görmesi bu senin kolay biri olmayacağını gösterir..arkadasların senin nasıl biri olduğnu bilir..hayalindeki erkek konusundada onunla biraz vakit gecir bişeyler yapın artkadas ortamında olsun yalnız onunla olsun böylelikle görecektir senin nasıl biri olduğunu..sen kendini bencfe hiç bozma nasılsan öyle devam et

0|0
    0|0
    • Ben her gelene evet diyecek kızlar gibi görünmeyi basit buluyorum. Amatabiki şu da var bu dönemde hangisi kolaysa onla ilgileniyor bir çok erkek. Ve dediğim kişinin de sevgilisi var. Ancak yanına yaklaşamıyorum arkadaş olarakta

• olumlu bişey olduğunda haber verirsin artık :D neyse yaa takılıyorum öyle ciddiye almasanda olur bunu :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Şarışın mavi gözlü ve yüzünde fena değilse çok talibin olacağı kesin. Muhtemel kıyafetlerin, davranışların diğer kızlar gibi değildir. Erkek çocuk gibi mi büyütüldün.

0|0
    0|0
    • Hayır ya . Görünüş olarak kıyafet vs olarak kimse bni hatalı bulmadı hiç Ancak dışardan sert ve havalı görünüyormuşum.

• hayr canım öyle bişey yok gayet güleç bir insanım öyle tvırlarım yok ancak buraya yaşadığım yere sonradan geldim ve bazı insanlarla problemler yaşadım onlar bu şekilde tanıdı ve tanıttı herkese.

• İhtimal dahilinde fakat arkadaşında sana sert göründüğünü söylemiş.

• hayalindeki erkek sert degil demekki o senin hayalindeki erkek degil demekki.

0|0
    0|0
  • hacı görüp karar vermek istiyorum mümkün mü

0|0
    0|0
  • sert görünüyosun bunu kabul et :)

0|0
    0|0
  • seni farklı bulduysa kaçırma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Serserilerin cekineceği birisi olmak güzel beğendiğine ise sadece gülümsemen yeterlidir.

0|0
    0|0
    • Evet bu yeter ancak erkekler özellikle beğenildiğini düşünenler kendine sen iyisin sen mükemmelsin diyen kızlarla

• kendin olmaya devam et. zaten hayat ister istemez değiştiriyo insanı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...