Hayvanseverler ve sivrisinekler hakkında ne düşünüyor?

Havyanseverler sivridineklerin de hakkını koruyorlar mı? Ya da hamam böceklerini ve diğer haşaratın yaşama hakkını savunurlar mı? Bakteriler ve virüsler de hayvan mıdır ve yaşamaya hakları var mıdır?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• bilmem dusunce kuma gucune sahip degilum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bana dokunmayan yılan bın yıl yasasın

0|1
    0|0
  • Haşeratları suda boğarak yada yakarak öldürmenin günah olduğunu biliyorum.Öldürürsemde bunları yapmadan öldürmeye dikkat ederim.

0|1
    0|0
    • ben o zaman cehennemden kombıne ayırdım =/

• bende küçükken sinekleri yakalar kanatlarını koparır karıncaların ortasına atardm 4-5 karınca bı sınegı dırı dırı parçalardı.Çok zevk alırdım ızlerken.Sonra cok yakmısımdır kolonya döküp.yuvalarına aldıgmız torpıllerın barutunu koyardık o barutla cızgı cızerdk yakardık ates ıcerı kadar gıder patlardı dagılırdı yuvaları .

• Nasaıl bir aile de yetiştin devrimsahte?

• Sivrisinek kan aldıktan sonra oraya bir sıvı bırakır temizlemek için fakat biz genelde uykuda olduğumuz için kıpırdıyoruz ve sinekciğin de işi yarım kalıyor. Kaşınmamızın sebebi de budur hata bizde :) not: hayvanseverim

0|0
    0|0
  • savunamazlar imkansiz bu

0|0
    0|0
  • Her canli olumu tadacaktr ama birakin ecelleryle ölsnler

0|1
    0|0
  • Gözünün yaşına bakmam öldürürüm, bi karıncalara dokunmam.

0|0
    0|1
  • sivrisinek ilacını odaya sıkıyorum..sabaha ölmüş oluyorlar=/

0|0
    0|0
    • canisin :D onların da canı var. katilll. seni avcılar derneğine şikayet etcem:)

• vicdanını rahatlatmaya çalışıyorsun ama o sineklerin torunları gelcekler senden kan davalı olcaklar. kanını emecekler.

• kremler saolsun emdikleri kan burunlarından gelir:P:D

Erkekler Ne Diyor 5

• onlar bizim canımız:))

0|0
    0|0
  • İşte ahlak duygusu ve vicdan ilkelerinin, genel geçer mutlak bir evrenselliğe sahip olmadığının bir kanıtıdır bu. Bir hayvan için sızlayan vicdanımız, basit, boktan bir haşerat için zerre sızlamaz. Bu ikiyüzlülüğümüzün en açık göstergesidir.

0|0
    0|0
  • onlar böcek sınıfına giriyor..ben öldürmem gazete yada terlik öldürür

0|0
    0|0
  • Hepimiz hayvanız.

0|0
    0|0
  • Sen de hayvansın.Diğer insanlar da.

0|0
    1|0
    • biyolojik olarak öyle.buna zaten beşer denir. ama insan biyolojinin de ötesine geçince beşer sıfatıdan insan sıfatına terfi ediyor. yeme içme ve diğer hayvansal yaşamlarıyla mutlu olanlar fazlasını talep etmeyenler hayvan kalacak, insan olamayacak.

Yükleniyor...