Çok severken boşanıyorum

öncelikle merhabalar. ben çok severek evlendim eşimle ve su anda onun isteğiyle 2 yıllık evliliğimiz bitiyor ve elimden hiç birşey gelmiyor çok kötüyüm seviyorum ama öyle şeyler yaptıkı anlamıyorum. herşey iyi giderken bana seni seviyorum seni kaybetmekten korkuyorum derken benden habersiz ailesiyle boşanma davasını açmadan düzen kurmuş. beni resmen aylar boyunca oyaladılar yüzüme gülüp kuyumu kazdılar. sonrada sebebsiz yere kocam boşanma davası açtı şu an ayrı yaşıyoruz istemesemde mecbura koştu gitmek zorunda kaldım. arkamdan yapmadığını bırakmadı elimden herşeyimi aldı para pul altın kendi eşyalarımı bile öyle çaresizimki anlamıyorum beni çok seven kocama ne oldu birden neden böyle yaptı :(..pnu çok severken uğruna olurum dediğim beni sırtımdan vurdu . Mantıklı olmayan şeyde bunca kötülüğe rağmen ondan nefret etmem gerekirken halen daha ağlıyorum özlüyorum vazgeçemiyrum. evliliğime doymadan yuvamı yıktılar. ÇARESİZİMMM nasıl vazgeçicem anlamıyorumki bir bilsem neden yaptığını ! anlamıyorum yapılırmı sevene bütün bunlar. Aylar geçti umudum kalmadı pişman olur düşünüyordum ama umrunda değilmiş gibi yapıyor ben güçlü gibi davranıyorum ama bir bilse halen daha sevdiğimi, ağladımı.. NE YAPMAM LAZIMMMMM YARDIM EDİN

Güncellemeler:
daha yeni oldugum icin kusura bakmayin nerden cevap yazilir bilmiyorum...:s

bosanma davasi acildi zaten daha dogrusu o acti ve şu an bekliyorum bilmiyorm neler olacak avukatim merak etme EDEN BULUR bizde bulduracaz cezasini diyor.. giveniyorum ona ama benim derdim nasil vazgecicem nasil unutucam butun buu yasadiklarimi oyle hayaler kuruyordumki oyle seviyordum ki ... ne yazik ki hayallerde kaldi..ben guclu bir bayanim ama bu sefer DAMARIMDAN VURDU

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• üzüldüm..anladığım kadarınca eşin ailesinin ağzına bakan bir tip sanki.. çok kaçak dövüşmüş. ama bir erkeğe yakıştıramadım... ortada bir problem varsa karşılıklı konuşarak halledilebilirdi..

halledilmeyen hususlarda olunca ailenize bilgi vererek hal yoluna bakılırdı.. demekki senin sevdiğin kadar o seni sevmiyormuş..! davranışı seven insan profili kesinlikle değil.. ayrılmak ölüm değil, dünyanın sonu değil.. ilk ayrılanda sen değilsin ve sade sen olmayacaksın.. çocuğun yok olsaydı yazardın.. çocuğun olmadığına şükret ..ya olsaydı ozaman ayrılık daha zor olurdıu..:(

ailenden bahsetmemişsin ama inşallah ailen arkandadır.. dik dur...gün doğmadan neler doğar..

umudunu kesinlikle bırakma.. hakkında hayırlısı bu imiş demekki..? hiç üzülme onuda unut...sana en kısa zamanda inşallah yeni bir atlı prensinle izdivaç etmen dileğiyle... sağlıcakla kal..:))

0|0
    0|0
    • �crit ortarda cocuk yok sukur ama benim maddi manevi kaybim cok .. Bilmiyorum bilemiyorum bende bu saaten sonra ne istedigimi acikcasi Kafam okadar karisik ki

• Hahahahaha off hic gulesim yoktu .. Insan yuvasi bu haldeyken gulermi ? Gulermis Demek ki

• :)) beterin beteri var... sağlığın yerinde , elin ayağın tutuyor, gözünde görüyor çok şükür.. senden kötüleri de bir düşün haline şükret... umudunu kaybetme.. duble yolda gidiyormuş gibi. ileri bak.. :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle geçmiş olsun,bu dünyada eden bulur hele yuva yıkmak çok kötü bir olay,avukatınla konuş,uzlaşmaya yanaşma,mahkemede de hiç bir suçlamayı kabul etme,boşanmak istemiyorum dersin,mahkeme uzadıkça uzar,eger boşanmak istiyorsanda onların sana gelmesini bekle,senden aldıklarını geri versinler,ondan sonra onları istersen süründürürsün,muhakkak birisi vardır hazırdır evleceklerdir,mahkeme süresincede sen kendine dikkat et,mahkeme sonuçlandıktan sonra 1 yıl evlenmek için bekleyeceksin,içten pazarlıklı ve düzenbazların hiç bir zaman planları tutmaz unutma,sende halen dönecek diye de bekleme bu iş bitmiş zaten,sen kendi hayatına yeniden şekil ver,ilk defa sen boşanmıyorsun,öyle deger vermeyen birinin arkasından da koşma,senin duygularınla geleceginle oynamışlar,sende onlara mahkemede gerekeni yap,çocuk yoksa hiç sorun yok,ve mahkemeden sonra da tazminat davası ve nafaka davası açarsın haysiyet kırıcı davrandılar hayallerim yıkıldı psikolojımi bozdular dersin,bu arada psikloga git rapor al,mahkemeye de sunarsın raporu,onlar kolay lokma ve iş sanmışlar,

0|1
    0|0
    • Aynen dediklerini yapmalı +1

• zor değil,başarırsın,ama seni zorlu bir süreç bekliyor,sakin ve sabırlı olmalısın,ve tavırların net olsun,duygusal yönünü kullanabilir,ayrılma konusunda inatçı olmalısın,onlar sana gelecek anlaşma ve uzlaşma için,sen istemediğin sürece dava 3 sene sürer,bu esnada onlarda istedikleri alamazlar,bir başkası varsa hele çok zorlarsın onları,ne evlenebilir nede hareket edebilir,uzat uzatabildiğin kadar,bu arada avukatına dikkat et,senden habersiz anlaşma uzlaşmaya gidebilir,sabırlı olmak yeterlidir.

• Allah korusun kotu niyetlilerin serrinden .. Dua ediyorum ve beklemekten baska carem yok . Bilemiyorum baska birisi mi var ama oyle ise Allah buyuk yanlarinada kalmaz biliyorum .. Ben guclu Olmak istiyorummm amacim intikam degil Kafam Zaten alak bulak dusunemiyorum bile Zaten dua ediyorum benim hakima girenler bir gun oder fazlasiyla biliyorum o yandan yone suphem yok sadece aci cekmeden ve bundan sonra daha Fazla zarara ugramadan ilerlemek istiyorum

• sana uzun bir destan gibi cavap yazdım.. belki bu kız uzun diye okumaz dedim ama makul şeyler yazdım.. seni azıcık etkilemedimi.?:) senin morale çok iytiyacın var... o moralden bende çok var.. sana istediğin zaman veririm..:) sen kafanı biraz dinle sabır et iyi olur inşallah .. bu ara benide en iyi cevap seçmişsin.. teşekkür ederim... :)) sana iyi akşamlar...

0|0
    0|0
  • Anlaşmalı boşanmaya EVET.

Kavgalı boşanmaya da EVET.

Ama kahpece ve şeytanca boşanmaya HAYIR.

Seni istememe sebebi çok önemli bunu sor öğren. Sana bunca kalleşliği yapan bir admı hâlâ seviyorsan sende de bir sorun var demektir. Ya bize söylemediğin bir şey var; ya da gerçekten aşıksın diyeceğim ama evlenine aşk meşk biter (tecrübeyle sabittir). Senin düşüncen, "beni istemeyeni ben de istemem" olmalıydı ve haklarını da alarak ona senin tekme vuman gerekirdi.

Öte yandan eşylarını ve altınını alma hakkı yok, hakime söylersen adilce paylaşılır. Eğer çalışmıyorsan nafaka veya tazminat talebinde bulunursun. Hakime "boşanmak istemiyorum, bunun için bir sebep yok" dersen hakim asla boşamaz. Ama böyle bir adama tekrar dönsen ne? dönmesen ne? Ben de benzer süreçlerden geçtim. Ama bu şekilde değil,daha makul.

0|0
    1|0
    • benim ne oldugumu ne yaptigimi ve yapmadigimi ALLAH biliyor zaten ben sevmekten ve asiri guvenmekten baska birsey yapmadim..anliyorum bende evlenmeden onca aynen "beni istemeyeni ben de istemem" diyordum ama inain ALLAHINA SEVERSENIZ BIRISINI bazen yaptiklariniz sizi bile sasirtabilir. ben onun icin cok seyden vazgcetim ona oyle kapildim oyle sevdimki gozumde hicbirsey ayiramazdi bizi.. benim anlamadigim tek sey bosanma davasini acmadan bana bir kere olsun bosanalim demedi sirtimdan vurdu

• ozele nasil gelinir ? :sss

• Ablacım 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk deger verirsen üzülürsün elinden birşey gelmez aileiyle planlamış diyorsun hayatı akışına bırakmaktan başka ne yapabilirsin ki? Senin ailen birşey diyor mu destek mi köstek mi çocugun var mı varsa kimde kalıyor birtakım sorular eksik? muhtemelen destek çıkarlar kaldıgın yerden devam et umursama anladıgım kadarıyla gençsin daha bırak 3 günlük fani dünya harap etme kendini nice fırsatlar çıkar karşına

0|0
    0|0
    • cocuk yok ailem tam destek icinde ezdirmeyiz merak etme o seni kaybetigine uzulsun diyorlar

• annemde diyorr hep sen gibi

• ee dogrular bunlar olunca :/

• durumun kötü, birleşme umudun yoksa ve kesin boşanacaksanız bir avukata gitmende fayda var. ayrıca ziynet eşyalarını ispat edebilirsen geri alabilirsin. bunun için düğünde çekilmiş takıları gösteren bir kaç fotoğraf yeterli olur. bir kaç tanede şahit. ayrıca eşin çalışıp sen çalışmıyorsan, dava tarihinden itibaren nafaka alabilirsin ve bir miktar da tazminat alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Avukat mısın ağabey, benim bildiğime göre kadın dava açarsa bişey alamaz ama erkek dava açarsa kadın söke söke alır.

• Allah yar ve yardımcın olsun...

• Amin Allah Razi olsun

• kaynanan kocana senin onu aldattığını onu boynuzladığını kocanın parasıyla jigolo tuttuğunu kocanın parasını har vurup harman savurduğunu empoze etmiş hatta senin her gördüğün erkekle yattığını kocanı aldattığına inandırmış ve kocanı sende ayrılması için ikna etmiş yukarıda yazdıklarım tamamen gerçektir bu olaylar 3-4 sefer etrafınızda yaşanınca anlıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Benim hakkımda ne iftira attıgı umrumda değil artık zaten yikti yuvami perisan eti . Allah'ta onu perisan etsin inşallah nasıl olsa yanına kalmicak bunlar

• öncelikle çok geçmiş olsun... iftira atmalarından korkuyorum diyosun ya büyük ihtimalle o da olur çünkü belliki ailesi veya yakın çevresi adamın aklına girip 180 derece döndürmüş. hiç üzülme seni düşünmeyi bu şekilde bırakıp gidenin arkasından üzülmek yakışmaz. elinden her şeyi almaya çalışıyolarsa aldırma delillerle ispatlarla git korkmana gerek yok üzülmene deymez bunu bil...

0|0
    0|0
    • biliyorumki iftiraninda yalaninda yuva yikmaninda osnu feci pismaliktir.. bana yaptiklari yanlarina kalmaz biliyorum ama varsa sucum soylesin ama neden boyle yaptiki anlayamadim ne bilim insan sevdiginden yer en buyuk darbeyi derlerdide insan sevdigine kiyarmi diyordum.. resmen diri diri gomdu beni.. bana sabretmek duser biliyorum ama okadar zorki

• ah bir sucum olsa inan sen yoluna ben yoluma dicem yaklisin kendim ettim kendim buldum dicem ama sucum yok ama bundada vardir bir hayir insallah hak yerini bulur

• İNŞALLAH...

• bendede seninkinin tam tersi bi durum oldu.. aramızda hiç sorun yokken bir anda sevmiyoruym soğudum dedi ve gitti.. 3 ay sonrada face de birisiyle ilişkisi var diye yazılar yazmaya başladı.. bende günlerce neden soruyla yattım kalktım ama bi türlü bulamadım herkes bişeyler diyor iyi veya kötü ama olan kendimize oluyor 1000 parçaya bölünüyoruz sadece. aslında çok acık ve net bakmak lazım... ama sevdiğine dokunamayınca işler değişiyor bir anda...

0|0
    0|0
  • böyle bir karaktersizlik yapıyorsa ex eşin diyorum(farkındaysan ex diyorum) bende zamanında boşandım tabiki üzüldüm geçmez zannettim ama geçiyo kendini kapatma dışarıya utmak için bir ilişkiye başlama unutmak için arkadaşlarınla vakit geçir zamanla atlatırsın;)

0|0
    0|0
  • Öncelikle üzüntünü paylaştığımı söylemek isterim.Nasıl vazgeçeceğine gelince de arayı çok fazla uzatmadan yeni birini bulacaksın ki o sana eski kocanı unuttursun onun gibi birini değil sınırlarının dışında birisi lazım sana ona benzeyen hiçbir tarafı olmamalı taban tabana zıt ama yine de onu sevmelisin.

0|0
    0|0
    • tesekur ederim .. bosanma surecinde kendime birisini bulamamki zaten mahkemede sucalnirim ve obur taraftanda dinen boyle birseye vicdanim el vermez o yuzden bu benim icin bir cozum degil

• göz göre göre bir yuvayı yıkmak özellikle de bir kadını böylesine çaresiz bırakmanın allah katında cezası büyük olur.rabbim yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
    • amin kardesim Allah razi olsun inan tek istegim farkina varmasi vebalinin buyuk oldugunu sonucta o beni istedi severek evlendik ve oyuncak gibi ativerdiler beni .. ama nerde anlayacak durum oyle bir girmisler ki kanina beynine inan taniyamadim kocami sevdigimi taniyamadim

• butun neyin varsa geri al mahkemede ona bir sey bırakma al hepsi senin olsun filan deme ne hakkın varsa al bu kaynanalar ne isterlerki gelinlerden ya hepsi değilde ulkemizde beyağı yaygın bu tur kaynana durumu

0|0
    0|0
    • zaten bosanmaktan vazgecmezse birsey birakmaya niyetim yok tabi elimden geldigi ve ALLAHIN izni oldugu kadar

• bunu söylemekten nefret ediyorum ama çivi çviyi söker... biryle tanış ama ona dürst ol... hatta dünyaya boşvermiş evliliği düşünmeyen günü birlik yaşayan biri olursa mükemmle olu çünkü gerektiğinde rahatlıkla terkedersin

0|0
    0|0
    • ben bunu yapamam.

• tabiki inş birleşirsiniz... ben de boşanıncaa diyorum

• haa pardon yaa ben anlamadim sizi yani simdi birisini bulun unutursunuz anladim..artik bosanma gerceklesinca bende hayatim boyunca yanliz kalcak degilim Allahin izniyle olur insallah ama hayirllisi su anda dusunemiyorum bile icim aciyor

• üzücü yaa :( intikam alalım ağır nafaka ödetelim bunlara

0|0
    0|0
    • Allaha havale ediyorum

• pardon genelde alışkanlığım sevgi sözcüğü olarak kullanırım ama özür dilerim

• estafurullah onemli degil

• Tüm haklarını son damlasına kadar söke söke al bu saatden sonra senin ona sevgi duyman sana acıdan başka birşey vermez...

0|0
    0|0
    • ben ona soyledim en son mahkemede gordugumde .. ben seni halen daha seviyorum gelmek istersen kapim acik ama yinede sen bilirsin.. onun karsisinda yalvarmak istemiyorum ne kadar caresiz olsamda ne kadar deliler gibi sevsemde :((((((((( Allahim cok zorrrrrrrrrr.. ama devam ederse bende hakim olani talep edicem

• bilmiyorum ama anladigim dek sey durust olmak ve sevdigine asiiri guvenmek insani bu halere getiriyor

• Atalarımız ne demiş yerine göre Babana dahi GÜVENMEYECEKSİN...

• Ailen zengindi de birşeylerin üzerine konmaya çalışarak sana numara yapmış olabilir mi?

0|0
    0|0
    • benim durumum normal ama onun durumuu epeyiiii yerindeee

• Vallahi ne desem bilemedim! Ailesi en baştan beri seni pek istemiyordu herhalde de aklını çlediler diyeceğim ama seni çok sevdiğini söyleyen adamın böyle işlere kalkışması?

Çok ilginç gerçekten çok ilginç...

• kayinvalidem herseyimize karisiyordu remsen kadin beni oyuncak gibi kulaniyodu sesimi bir kere olsun cikarmadim bir kere kusur islemedim kendisi diyordu cok seviyorum bu halerini diye .. anlamadimki ben kusurumu !

• çok üzüldüm gerçekten

0|0
    0|0
  • sakın boşanma ya :(

0|0
    0|0
    • ben istemiyorum ama o israr etigi icin uzun surecek ama sonucu bosanma olur diyor avukatim

• tek istegim bir gun gelipte pisman oldum demesi

• ertesi gün sabah uyandığında hemde merak etme sen

• Seni düşünmeyeni sen hiç düşünme...

0|0
    0|0
    • insan gercekten sevince oyle olmuyor iste

• yukarı yazdım oku Lütfen onun sana yaşattiğinin kat be katını sen ona yaşat bunu hakedior çünkü...

• ben intikam pesinde deigilim ALLAH PISMAN ETSIN ONU BENIM ONA BIRSEY YAPMAMA GEREK YOK ZATEN .. tek istegim ANLAMAK NEDEN BANA BUNU YAPTI

• engel olmanız lazım buna kesinlikle

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol

0|0
    0|0
  • sabır versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Muhtemelen ailesi organize etmiş ve yönlendirmişlerdir.Ama oğulları sizi sevse idi onlara uymazdı.Böyle sebepsiz yere neden bu noktalara geldiniz? Bunu konuşmadınızmı eşinizle?Aranızda anlaşamama yoksa eğer.

0|0
    0|0
    • birden bire oldu hersey konusmamiza bile firsat vermedi.. kaciyor benden sorularima cevap vermiyor.. baslarda sevmiyorsan soyle diyordum bir turlu cevap veremiyordu simdi sevmiyorum o yuzden diyor

• kayin validem ? kadin resmen cop gibi ativerdi beni .. neymis efendim oglu beni istemiyormus yapacak birsey yokmus ! bir kere olsun oglum oyuncak isi degil demedi ama bence onun kafasina girende o zaten ama derdi ne anlamadim.. yat dediyse yatim kalk dediyse kaktim .. herseye karisiyordu yinede sesimi cikarmadim ama kocama her istedigini yaptiriyordu birde benim ondan izinsiz bisey yapmama calismama cok karisiyordu acikcasi tek sucum onun pesinde afedersiniz kopek gibi olmama

• Ah canım ya, maalesef iyiliği hak etmeyenlerde olabiliyor. merhamet maraz ikilisi.

• Üzüldüm gerçekten durumuna bende senin gibiyim hatta hamileyim ailemin evine döndüm bende boşanma davası açıcam ailesinin umurunda degil eşiminde öyle çoçugu alıp acı çekerde dönerim diye ona güveniyolar ama mahkeme bana veriyor çoçugu. senin eşinde ailesine güvenıp yaptı bence ama eden bulur üzülme bence en azından onlara belli etme inşallah hakkında hayırlısı olurr .

0|0
    0|0
    • Allah Razi olsun kardesim bende senin durumuna uzuldum gercekten .. Ceken bilir sonucta .. Allah hakkinda en hayirli olabilir nasip Etsin ve insallah gonlunce olsun .. Ben �den bulur diyorum ve Allaha havale ediyorum .. Insallah mutlu olursun sende Ilerde

• Aminnnnnnnnnnnnnnn İnşallah sendende ALLAH razı olsun :)

• Tessekur ederim canim .. Konusmak paylasmak istersen ozelden ben burdayim ;) allaha emanet ol

• bu anlattıklrını bn yaşıor olsaydım senn gbi yıkılır çok üzülür berki aylrca kndme gelemzdim ama bana bunu yapanlara da br bir ödedrdim bu terbyszce edpsizce dvranışlrın bedelini.. sakın gelsin özür delisin affederim deme şimdi affetsen yıllar snra aynı olur çnkü belliki kaynana faktörü etkin ve senn kocada pasif.. aynı acılara kmse ktlanamaz ve şuan oldgndan dha beter olursn bnce mahkemede sana yapılanları anlat ve hakkın olanı al. canın yanıyordur ama ne halleri vrsa grsnler allahından bulsn deme allah sana da akıl vemiş kullan. madem boşanacak avukatına söle resmen soysun onu boşanma davasını açan o nede olsa..

allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
    • inanin ben isterdimki hersey duzelsin ortada yara kalmasin ama yara acilinca zor kapaniyor bende biliyorum su an gelse pismanin dese hersey eskisi gibi olmaz bende biliyorum o yuzden nefret etmeye unutmaya calisiyorum ama bazen oyle bir an geliyor oyle bir an ki halen daha kalbimin onun icin carptigini hisediyorum oysa diceksinizki nasil sevebilirsin boyle bir insani .. BENIM SEVIDIM INSAN BU DEGILDI NEYAZIKKI ve belkide degismesine yada gercek yuzunu gormeyi kabulenemiyorum bilmiyorum amacok zo

• para pulda maldaymıs onun gozu ya mahkemede bunları one sur hakkın olanları sakın bırakma ufak hesaplar yapma ama rezılde olma sana acımayana sende acıma uzulme bole tıpler cook

0|0
    0|0
    • umuyorumki oyle olur gercekten ama en cokta istedigim oyle bir pisman olmasi ki

• uzulme ona ınat guzel mutlu bı yasam kur kendıne kı o zaman pısmanlıgını gorursun onun

• toparlanabilsem ama yerimde sayiyorum resmen

• bazen kendini geriye çekip dış ses olman da gerekebilir.olmuş bitmiş canını yakmak istiyorsun ama kafan karışık kendi canını yakıyorsun.sakin.

0|0
    0|0
  • Off ya ne zor durum. Ne yapilir ki guclu mu. Sevenler ayelmasn :/ olmaya cals olur

0|0
    0|0
    • sevenler seytanlasmis insanlar yuzunden ayriliyor hep hic inanmazdim bir gun bende bunlari yaziyor olacagima

• :(

0|0
    0|0
  • Seni istemeyeni sen neden istiyorsun hala bosa gitsin hiyari..,

0|0
    0|0
    • Soyelemesi biraz Fazla kolay

• Inan ne at ne prens istiyorum ben sadece huzur :)

• Hersey gönlünce olsun öyleyse :-)

• Davayı o açmış, tazminatını söke söke al. Aklını başına topla ve intikam al.

0|0
    0|0
    • tazminat almak için davayı karşı tarafın mı açması gerekiyor.

• evet, senden daha ağır kusuru olması gerekir.

• bulucam zaten bana butun bunlari yapiyorsa vardir bir sakladigi

• Darisi bizim basimiza

0|0
    0|0
    • Pardon biraz alakasiz oldu galiba !

Yükleniyor...