Ne kadar hırslısınız ve yaptığınız en hırslı şey ne?

sorum basit. bir şeyi elde etme veya yapma gibi bir konuda ne kadar hırslısınızdır? ve şimdiye kadar yaptığınız en hırslı şey ne?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• ovanın ortasına su sıkıntısı yüzünden sondaja karar verip, 104 metrede suyu bulmak ,bulamassın dediler buldum valla:D yoksa delik deşik olacaktı arazi:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hırslıyım ve ne istediğimi çok iyi bilirim ve gözümü kestirdiğim herşeyi elde ederim.

0|0
    0|0
  • Hiç hırs yok bende malesef.

0|0
    0|0
  • elimden geleni yaparim ama asla hırslı olmam , hayırlıysa olsun hayırsızsa olmasın derim her dagim ;)

0|0
    0|0
  • birseyi istiyorsam illa birgun benim olacak

0|0
    0|0
  • kendimden korkuyorm bu konuda aşırı hırslıyım 23 yaşndaym daha hırsım yüzünden kendmi inanılmaz yıprattım bu yaşta :(

0|0
    0|0
  • istedigim konularda benligim hırsın ta kendisi

0|1
    0|0
    • belli bitter uyku da yok sen de ben senin birkaç kşii ollduğunu ya da humanoid robotic olduğunu falan ciddi olarak düşünmeye başladım

ne ara uyuyorsun la sen

• cok az 4 saat falan suppi

• hırslı biri değilim

0|0
    0|0
  • yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • dış etkenlerden bağımsız konularda gerçekten istediğim bişey varsa asla affetmem

0|0
    0|0
  • mesela gecen sene tip fakultesini kazanabilmek icin olumune ders calismistim simdi cerrahpasadayim ilk bu geldi aklima..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok hırslı değilim. sadece ecnebilerin "best effort" dedikleri şeyi yaparım, sonrasında çok da zırlamayı sevmem.

açıkçası hırs yaptığım tek şey, sindirim sistemi son ürünü vermekte zorlandığı zamanlardır. yani kabızken düzelmek için olağanüstü hırs yaparım.

0|0
    0|0
  • 5 Saat evden çıkmasını beklemek dostum, kıç donduran bir soğukta :D

0|0
    0|0
  • hiç hırslıyımdır, çok şükür

0|0
    0|0
  • İstedigimi alana kadar.

0|0
    0|0
  • güreş ederken çok hırslıyım...illaki tuş ederim...

0|0
    0|0
  • odada 1 saattir dolanan sineği öldürdüm en sonda

0|0
    0|0
  • ayakkabımı bağlamak.

0|0
    0|0
  • çok hırslı sevişirim :)

0|0
    0|0
  • Her alanda hırslıyımdır ben. Aynı iş yerinde çalıştığım 30 yaşındaki adamla içinde bulunduğumuz rekabet için her şeyi yaptım. Ve sonuçta yurt dışı görevini ben hak ettim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...