2 gün geçti hala mesaj yok

Biriyle konuşuyordum o da benden hoşlanıyordu bundan emindim ben adanayı kazandım üniyi ben adanaya gitmeden önce bana gelirim yanına hep sen merk etme filan dedi adanaya gittim bana mesaj atamamalara başladı zaten öncedende her dakika mesaj atmazdı da ama günaydın mesajı atardı mutlaka bu sonra baktım mesafeyi bahane etti sonra işte biraz tavır yaptım buna beni takmıyorsun gibisinden ben antebe gelicem dedim bana tamam gel gezeriz dedi 2 gün sonra yarn antebe gelcem dedm benim için gelceksen gelme bugünlerde sana zaman ayıramıyacak gibi görünüyorum dedi bnde haklı olrk tavr yaptm bana bana hak ver işe gidiyorum okula gidiyorum zamanım olmuyor dedi bnde tm dedim sonra düşünmek istiyorum biraz sende düşün yarın konuşalım dedi ve üstünden 2 gün geçti hala mesaj yok sizce ben bu kadar düşünülecek bir şey yok bana birşey söyle çok uzattın desem mi yoksa o mesaj atana kadar ki atacağını sanmıyorum da bekliym mi

Acil yardımmmmmedin lütfen

Güncellemeler:
Ya sevgi bekleyemem hemen zaten hoşlantıdır ya bi hatta eski sevgilisi benimle tartıştı kıza yapmadığını bırakmadı bana senn için gemileri yakmaya hazırım seninle mutlu bir ilişkiye başlıyacakken aramızı bozuyorlar filan dedi hatta ne bilym işte hep tek taraflı bişey değil yaşadığımız derdi. Bi de ben adanaya erken gidicem dedim buna bu da gittiğim gün bende ordayım dedi bende gelme annemgilde olur dedim tamam dedi şimdi de böyle yapıyor ya mesaj atmıyayım mı yani

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzak ilişkilerim gelim kalacaklarsa doğru zamanı denk getirmek benim için de sıkıntı oluyor.. işler, psikoloji, gelme zamanlarının çakışmaması, kendime zaman ayırma isteği vb .. sanırım daha rahat bir ilişki istiyor.. sana da uygunsa sen de o yönde adım at, uygun değilse açık açık konuş, bitecekse bitsin ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adanada ona benzer biri olmalı.

0|0
    0|0
  • Ben istanbul-sakarya arası 1.5 sene idare ettim defalarca aynı yalanları duydum.Dediğim gibi sadece yalan ;)

0|0
    0|0
  • Bob amcanın güzel bir sözünden alıntı yapayım "Üzülüyorum dostum, seviyorum diyorlar ama gidiyorlar..." seninki araya mesafe girince ölmüş gitmiş iplikte duran bir ilişkiymiş.Lavuk seni sevmemiş yoksa böyle olur muydu ?

0|0
    0|0
  • Beklemene gerek yok ayrılmak istediği aşikar ..

0|0
    0|0
  • Sizin aşkınız ölmüş gömeni yok

0|0
    0|0
  • SEN BENİM KIZLARA YAPTIĞIMI YAP...Hİİİİ UZATIPTA KAFANI YORMA GERME KENDİNİ BOŞA BENCE SEN BİTİR İÇİNE DERT OLSUN...EĞER SEN YAPMAZSAN O ZATEN YAPACAK BU DA SANA YILLARCA DERT OLACAK

0|0
    0|0
  • Atmıyorsa atma Alçalma derim:)

0|0
    0|0
  • soru çok uzundu hepsini okuyamadım özür dilerim talihin açık olsun.

0|0
    0|0
  • :D Seni yemiş işte.

0|0
    0|0
  • beklemen lazım ama sen beklemiceksen bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden takıosunkı bu kadar bosver ya baskalarına bak

0|0
    0|0
    • He ya. Bak biz adanada sap gibi boş bekliyoruz. o hala kendisini istemeyen birisinin peşine düşmüş. :)

• eee ıstemeyen herzaman cazıp gelır kacan kovalanır hesabı

Yükleniyor...