Bugün diyete başladım. 3 ay boyunca birakmiycam. 1.70 boy 71 kilo, ℅33 yağ?

Haftada 3 gün 2 3 saat fitness da yapıyorum bundan sonra ve cardio ağırlıklı. Haziran 1e kadar 10 kilo gider mi? Kocaman bir göbeğim var ya

Güncellemeler:
Bu arada ekmeği kesemem ya sabah mutlaka 2 dilim yer tost yaparım, okula da bir elma ve yine tost götürürum evden. Etti 4 dilim. Eve gelince de ekmek hemen ama bazen karbonhidrat alırım çok az bazen alman. Ama 4 dilim yerim her gün kesemem cidden

1|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben haftada 3 gün fitnese gidiyorumdum haftada 1 gün yüzmeye gidiyordum ve günlük 3 saat bisiklet sürüyordum ve bayağı bir yemek yiyordum 1 ayda 10 kilo verdim.

1|0
    0|0
  • Spor yaptıktan sonra karbonhidrat yemesen sıkıntı cıkmaz yediğin ekmek dilimlerinide tam bugday olarak secersen daha iyi olur metabolizma hızını filan bilmediğim için ne kadar kilo verecegini bilmem ama emeginin hakkını alırsın

0|0
    0|0
  • %33'ü nasıl ölçtün onu merak ettim ben.

0|0
    0|0
  • aferin sana

0|0
    0|0
  • 10 kilo civarı verirsin

0|0
    0|0
  • maşallah tosun gıbısın herhalde dıyete baslama bence sen yasam seklını degıstır ekmegı sekerı abur cuburu alkolu hamur ıslerını hayatından cıkar kardıyo yap 3 ay sonra vucut bıraz toparlanır

0|0
    0|0
  • güncellemeyi de okudum da senden bir cacık olmaz pis şişko

0|0
    0|0
  • 15 kilo versen yeter

0|0
    0|0
  • Spor yapmalısın

0|0
    0|0
    • Duzgun oku yapiyoz dedik ya ergen.

• Mal bu bebe ya. Fitness yapiyom a. mk hala bos bos konusuyon yok doğada gez yok koşu yap.

• sen en yarayışlı spor ne biliyor musun

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabahları sirkeli su iç ve kardiyo agirlikli calis çok aciktgnda ayran iç suyu daha çok olsun ;)
    Şekeri ekmeği cikar hayatindn sadece yemek te miden kuculsun.. Ve sirkeli suyu asla atlama

0|0
    0|0
    • Çok iğrenç kokuyor ya. Limonlu su yapsakk

• Diğer hafta 3 gitmemiştir ama

• Hayirr diyet yapiorm canim sadece 3 hafta olmuştur.. Gecen sene diyet yaptgmda 1,5 ayda 11 kilo verdim o zaman gözüm kararmisti her şeyden vazgecmistim.. Simdi sadece modemi yiyecekle dolduruyrm o kadr

• Kolay gelsin :) yolumuz uzun bende diyetteyim. Sadece aksam ekmek yemesen işe yarar bence.
    Asagidaki arkadas elma sirkesini önermiş bende katiliyorum. 10 günde 2,5 kiloyu sayesinde verdim

0|0
    0|0
  • %33 yağ mı vay be vucudun 3 te 1i :)

0|0
    0|0
  • Rahat 10 kilo gider. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...