1ayda 10 kilo verecek diyet tavsiyesi?

bir 10 kilo fazlam var sabahları spor yapmayıda düşünüyorum 1 ay içerisinde 10 kilo nasıl verebilirim veren var mı içinizde?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 10 kilo. Kalori hesaplamasi yapalim. 1kg yag- 7000kcal. Gunluk bazal metabolizma 2000kcala yakin yakim yapar. Gunde nerdeyse onu yemeklerle kapatir hatta fazla bile hersin. Gunluk 500kcal borclanma ile 10 gunde 1-1.5kg yag yakarsin egzersiz ilede. Ama bu sok 10 kilo diyetleri gecicidir. Aldigin besin agirligini kisitlar, bitkilerle su attirir. Yani sicarak/iseyerek 3-4 kiloyu hemen atarsin vucudundan. Sonrasinya yag ve kas yikimi ile verilir. Diyete fazla takilma. Hergun egzersiz, hergun egzersiz.

1|0
    0|0
    • ya benim arkadaş var allahın lahana diyeti diye bişey yapıyor hiç sporsuz 5 kilo haftada veriyorum diyo

• Haftada 5 kilo verilir. Her hafta 5 kilo verilmez. Kilo fazlasi coksa normal, normal kilolu biri incelmek icin yapiyorsa 5 kilo cok ekstrem. Christian bale makinist filminde 55kiloya dusmustu ciddi saglik sorunlari vardi. Aklinda bulunsun. Yavas verilen kilo en iyi kilodur ( yazin 15 kilo vermistim ayrica beslenme dersi almisligim var )

Kızlar Ne Diyor 6

• Acelen nediR? 10 kilo verirsin sonra verdiğin gibi hemen alırsın sporla diyetle ayda 5 ver kalıcı olsun

0|0
    0|0
    • ben zamanında 10 kilo verdim hiç almadım bünyeye göre değişiyo herhalde

• Yasin 18 ve daha önce 10 kilo verdin ama ne zmn? Henuz 18 yasindasin ver 10 kilo bu sene 10 kilo seneye yine alırsın. İddiaya girme bnmle ne kdr hızlı verirsen o kdr hızlı alırsın. bu hayatın boyunca böyle mi devam edecek. Koruyamazsin dengeyi boyle büyüğün olarak tavsiyede bulundum bilgilerime dayanarak sen bilirsin. Ayrıca istersen 15 kiloda verirsin ama herzmn adim atarken yarınıda düşün yani 1işi 2 kere yapma

• Ben bademciklerimi aldırmıştım 19 gün sadece çorba içtim sabah akşam başka birşey yiyemiyordum 42 kiloya düşmüştüm. Dene bir bence guzel bir diyet

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yeme sakin +)

0|0
    0|0
    • araştırmalara göre insan 2 hafta yaşayabilirmiş yemek olmadan mq... ben 12 saat içerisinde yemek yemezsem cenazem kalkar

• Tobe tobe ya -)

• diyetisyen :D

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir diyet ariyorum ama 10 kilo derdim yok 3 kilocuk :D

0|0
    0|0
    • bende 1.75 70 benimde derdim yokda ben 10 kilo veririm sonra 1 sene boyunca tıka basa yerim

• ben sadece onları yersem yarına cenazem çıkar buradan :(

• Bakalim bende ayilip bayilip yapicam çok pis hirs yaptim. Hergun 1 saatde yurucem. Okula gidip gelirken oh mis. Yaza bomba olcam :D

• sadece su iç. açıkırsan atla bir yerden kurtul bu dertten ama yeme ne olursa olsun yeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 1 ayda 13 kilo verdim ve kasa çevirdim. Diyet felanda yapmadım. Haftada 3 gün fitnees , günde 3 saat bisiklet sürüyordum. haftada 1 yüzme ve basket yapıyordum. Sabah kahvaltını iyi yap akşam 7 den sonrada yemek yeme.. İstersen de beslenme programı verebilirim sana profesyonel olarak body yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Vermek çok zor değil ama verdikten sonra o formu koruyup tekrar almamak oldukça zor. Ben şahsen vermiştim, kararlılık çok önemlidir. Yediğin miktarı yavaş yavaş azaltmaya bak ve mideni küçült. Klasik olarak 3 beyazdan uzak dur. Ekmek yemesen daha iyi olur, kepek ekmeği çok daha iyi ondan..

1|0
    0|0
    • burada gördüğüm en doğru cevap . Belliki Prof bilgi almissin. Brawo

• yemek yemeyi biraz kes sürekli uyu al sana en iyi cevap yemekten keseceksin... 3 yiyorsan 1 yiceksin 4 yiyorsan 1 yiceksin... ve kola iş erit zayıfla =) ya da b olarak kola iç yedinin üzerine erime yapar =)

0|0
    0|0
  • Kilo vermek isteyen yemek yemesin asfg :) şaka bir yana net de arastrma yap bulursun beslenme programı

0|0
    0|0
  • Beyler banada bir senede 15 kilo kas aldırcak diyet listesi lütfen:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...