Siz gitme dediğiniz halde gece klubüne giden erkek arkadaşınızda ayrılır mıydınız?

evet arkadaşlar ayrılmayı düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak istiyorm

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu niye birbirinizin hayat tarzına karışıyorsunuz anlamıyorum ki?

Bırak sen istediğin şeyi yap, o da istediği şeyi yapsın. İçinizden gelenleri yapın, içinizden gelmeyenleri yapmayın. Birbirinize hapis hayatı yaşatmaya gerek yok. Hiçbir şey ama hiçbir şey özgürlüğünüzden kıymetli değil.

0|0
    0|0
    • ya ben hiç bir zaman karışmadım ama bana kadınların yılışık hareketler yaptığını ağzından kaçırdı bende o yüzden gitme dedim

• Eee, yapsın kadınlar yılışık hareket. Ne olacak ki?

Erkekler Ne Diyor 18

• ayrıl da gel

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım bikere Sana ait gibi davranmıyor senin düsüncelerinin pek önemi yok sanırım kendısı icin konu kapanmıştır!

1|0
    0|0
  • gece kulubune gitmeyi seven birini buldunsa neden bize soruyosunki onu bu yaşam tarzından vazgecirmeye aklın güzelliğin inancın yetermi yetmediki soruyosun ya kabul et onu bu haliyle yada terket ...

0|0
    0|0
  • Ne yani bizim gece clüplerinde eylenmee hakkımız yok mu, alt tarafı bira,çerez ve kızlar büyütmeyin bu kadar

1|0
    0|0
  • kadınımı götüremediğim yerde benim işim olmaz..nokta..

2|0
    0|0
  • Gitme diyen kızdan ayrılırdım

0|0
    1|0
  • bana diyen oldu ama beni tanıyan bilen bilir ne yapıp ne yapmadıgımı o yüzden çok büyük sorun olmadı zamanında

0|0
    0|0
  • sen emreder sekılde gıtme dıyorsan ınadına gıdıyordur o.

0|0
    1|0
  • boynuzluyor seni...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrilmalisin.

0|0
    0|0
  • sözüne göremi haraket edecek erkek adam?

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|0
    0|0
  • Madde bagımlıları cok oluyo öyle ortamlarda dikkat et

0|0
    0|0
  • ne var bunda 40 yılda bir arkadaşıyla gider,güvenin yok mu ona,bence sen bekle de o ayrılsın senden

0|0
    0|0
  • Bi kız gitme diyecek bende gitmeyeceğim hadi git işine

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|0
    0|0
  • Senin karışma hakkın yok ki ona.

0|0
    1|0
  • ben ayrılırdım.dediğimi yapmıyorsa benimlede durmasına gerek yok derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayatta kaybettiklerimin yanında kazandıklarımda var.Kafamı koyduğum herşeyi elde ettim ben :).İnatçıyım ve hırslıyırm.İstediğim herşeyi kafama koyduğum herşeyi gerçekleştirdim hayatımda. Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • ayrılmak için daha mantıklı doğru dürüst bir sebep bul

0|0
    0|0
  • O gitme dediği halde ben de dışarı çıkardım, o benden ayrılırdı.

0|0
    0|0
  • gitme demem ama oldu ki dedim ve gitti, bu bana değer vermediğini gösterir. bir kere mahsus istediğim bişeyse tabi bu. her seferinde gitme diyorsam ayrı.

0|0
    0|0
  • ben senin köprüden atlamani istiyorum. atla.

0|1
    0|0
    • İntihara koşulsuz olarak yardım ve yataklık etmekten,teşvik primi göz önüne alınarak hesabınıza artı 1 olarak yansıtılmıştır.

• hayır ayrılmam zaten gitme demem

0|0
    0|0
  • O senden ayrılsın bence. :ı

0|0
    0|0
  • ben onun yapma dediğini yapmıyosam yanı sözünü dinliyosam . ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Jyoo bende giderim

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • ben gitme demem o da ben dedim diye gitmemezlik etmez zaten ^^

0|0
    0|0
  • gitme demek yerıne sende dısarı cıktıgını söyle paşa paşa otururdu ama benım prensıbım degıl zaten bastan olmazdı ayrılırdım

0|0
    0|0
  • niye umursuyorsun ki boşver serbest bırak gitsin hiç umursama , bir olur iki olur zaten bitirmeyi de göze almışsan artık beni umursamıyorsun der çeker gider . yok ama seni gerçekten önemsiyor ve seviyorsa naptım ben deyip kendine döner bakar bir müddet sonra sende o zaman istediğin gibi davranırsın

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım kesinlikle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...