Günde 4-8 km yürürsem?

boyum 1.75 kilomda 70... 10 kilo kadar vermem gerekiyor daha öncede voleybolcuydum bırakınca kilo aldım işte günde 4 - 8 km arası yürürsem cabuk zayıflarmıyım bu kadar yüyümede zorlanmam yorulmuyorum öyle ama cabuk zayıflarmıyım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sporcuyduysan daha fazla sey yapman lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beslenmeni dengeleyip düzenlemessen gerken kalori açıpını yaratamassan olmaz ama bunu yaparsan verirsin:)

0|0
    0|0
  • ben 1 ayda 10 kilo vermiş birisiyim soru sormak istersen burdayım herkesin dediğine bakma benim yaptığım plan işe yaradıysa sendede yarar

0|0
    0|0
  • 8km yürümene gerek yok ekmeği azalt yarım saat veya birsaat biraz tempolu yürürsen başarılı sonuç alırsın heralde :)

0|0
    0|0
  • Boşver hayatım verme iyisin böyle

0|0
    0|0
  • Koşu yap daha iyi olur

0|0
    0|0
  • günde 8 km yürürsen ortalama 500 kalori yakmış olursun buda ayda 2 veya 3 kilo vermiş olursun 10 kg için 3 aylık yürüyüş yeter ayrıca ekmek ve şeker tüketiminide bırakırsan bu süreyi 1 en fazla 1,5 aya indirirsin

0|0
    0|0
  • Belim ağrıyor, zayıflamadan önce belimi bir çiğneyiver sana zahmet :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zorlanmaz ve yorulmazsan tempolu yürü vr mutlaka terle, yemene biraz dikkat et akşam 7den sonra hiç bir şey yeme en geç 2 aya verirsin.

0|0
    0|0
  • Bende voleybolcuydum bıraktım kaslar yağ oldu kilo aldım ama geçen yaz kursa giderken otobüsten erken inip günde 2 km gidiş 2 km dönüş yaparak 4 km yürüyordum 12 kilo verdim artı bunu alışkanlık haline getirdim. Her gün yürüyorum. Eski vücuduma kavuştum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...