Aşktan vazgeçmek mi ya da her şeye katlanmak mı

40 yaşında evli barklı bir diplomat ile 20 yaşında bir genç kızın arasındaki yaşananları biliyorum. cinsel ilişki değil ama birbirine çok yakın iki farklı insan.. genç kızın aşkı ... adamın hilesi.. 20 yaşlı genç kızın çaresizliği. sevdiği adamın karısına gösterdiği saygı .. devamı ne olabilir acaba ilişkinin sonu nedir? unutamadığım için yardım.

Güncellemeler:
20 yaşındaki bir kız gerçi aşkın ne olduğunu bile bilmiyor ama yaşadığı olaylardan yola çıkarak ben aşığım diyor. kime aşık 40 yaşındaki diplomat bir adama. adam haliyle evli iki kızı karısı var . kız ve adamın arasında seni sevyorum lafları oldu ama kz adam gibi düşünmüyor çok sevmesine rağmen karısının çocuklarının olduğunu hatırlatıyor. ama adam onları boş ver diyor onlarla senin iin olması diyor. ve oylece uzaklaşıyor onların hayatından ama adam kızı yine arar ve ona ulaşırsa kız vazmı geçsi

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Diplomat, 20 yaşındaki kız ile, hala genç kadınların gözdesi olabileceğini kanıtlar kendine. Ben ölmedim daha, hala gencim ortalığın tozunu atarım psikolojisinde olur. Tabi 20 yaşındaki kızın körpeliğini, teninin canlılığını ve sıkılığını falan da unutmamak gerekir :)

Adam hem 40 yaşında hem de diplomat, yani kıza göre çok fazla tecrübeli ve kızı avucunun içinde oynatabilecek bir seviyede.

Kısacası, adam keyfini yapar, egosunun şişirir; sonra da çocuklarının anasının yanına döner. Diğer kız da öyle bir yanda salya sümük bakar kalır.

Erkeğin genç kızla evlenme gibi olasılığı da vardır ancak bu çok küçük bir ihtimaldir çünkü yıllarca emek verip belirli bir noktaya gelmiş ailesi ve düzenini bırakmak çok büyük iş. Genç kızla yollarının kesiştiği noktada o hayat çatırdıyor olacak ki genç kız ile iş ciddiyete binsin. Onun dışında genç kız ancak soğuk su içer.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• Güncelleme yazısını yeni gördüm. Ona da yorumda bulunayım.

Kendi kızları için "boşver onları" diyen bir adam nasıl biridir? Gerçek hayatta, esas kişiliğinde?

Olaya bir de biyolojik açıdan bakmak lazım.

Kadın, 40'lı yaşlarında cinsel arzu bakımından tavan yapıyor. Adam ise bu zaman diliminde 60larında olacak. Bu adam kadının ihtiyaçlarını ne kadar karşılayabilecek?

Evlendiniz ve ailecek arkadaşlara bir yerlere gidiyorsunuz. Kadın, arkadaşı ve eşi 20lerde, erkek ise 50ye merdiven dayamış...

Erkekler Ne Diyor 4

• sonu kız öyle kalır kendi kendine adamsa kaç yıllık saygı gösterdiği eşine geri döner. Ben de hiç anlamam Kadınlar neden daha çok evli erkeklere yönerlirler. En iyisi bunu bir soru başlığında sormak :)

0|0
    0|0
  • Ben saygı göremedim aksine olabildiğine aşşağlık 2 insan

0|0
    0|0
  • Yılan hikayesi gibi olmuş..

0|0
    0|0
  • bir garip aşk hikayesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başlık ile sorunun alakasını pek çıkaramadım açıklar mısın?

0|0
    0|0
    • Aşkından vazmıgecmelı yoksa evli oluşuna katlanıp devammı etmelı oldumu hayatım

• 20 yaşındaki bir kız gerçi aşkın ne olduğunu bile bilmiyor ama yaşadığı olaylardan yola çıkarak ben aşığım diyor. kime aşık 40 yaşındaki diplomat bir adama. adam haliyle evli iki kızı karısı var . kız ve adamın arasında seni seviyorum lafları oldu ama kız adam gibi düşünmüyor çok sevmesine rağmen karısının çocuklarının olduğunu hatırlatıyor. ama adam onları boş ver diyor onlarla senin iin olması diyor. kızda sonuçta sevmiş adamı ne yapacağını bilmiyor. ve oylece uzaklaşıyor onların hayatından

• En Doğrusu.

• evli bir erkeğe her ne olursa olsun yaklaşılmamalı ilişki sevgili anlamında bence , yazık olur o genç kıza . bir söz vardır çok beğendiğim evli ye gönül verme eve gider unutur diye kulağa küpe olabilecek türden

0|0
    0|0
Yükleniyor...