Demba baaağ demba ba. Demba baaağ demba ba?

Hangimiz sevmedik/Demba ba bestesini dinlemeyen kaldı mı acaba? 😂 renkli arkadaşlarımın bile diline dolandı gitmiyor 😂

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiplerde merhem yoktur yarama k*y fener'e k*y cimbom'a demba ba ooooo demba ba.

1|0
    0|1
    • Ooooleeeyy :D

• Sarı gelinde geldi :D

• Haftalardır altımızda misyoner pozisyonundayken gıkınız çıkmıyordu, 2-3 hafta kucağımıza oturtup joker pozisyonunu uyguladık diye mi bu heyecanınız? Yeni pozisyonu sevdiniz sanırım. ;))

Erkekler Ne Diyor 10

• İslamiyeti yaydın avrupaya , golden sonra git secdeye rükuya dem babaaaaa götür bizi pilavcıya dem babaaaaaaaa dem babaaaaaaa , bu taraftar gelmez artık oyuna yatırmışlar sanki zemzem suyunaaa dembabaaaa netleşmeni bekledik biz kaç hafta dembabaaaa dembabaaa kurban olayım seni yaradana yedi ortak girelim bir kurbana dembabaaaa dembabaaaa bayramlarda iki salla bir bağla dembaba dembabaaaaa pascal ile öğrendik biz tombala liverpoolun kalesini bombalaa dembabaaaaaa selam olsun burdan pascal noumaaya DEMBABAAAAA DEMBABAAA :D

1|0
    0|0
  • Sarkilar besteler guzel ama su aralar formundan cok uzak

0|0
    0|0
  • ezik beşiktaş taraftarının ezik bir şekilde bir futbolcuyu klüpten üstün görmesidir... yakında opare ye de beste yaparsınız

0|0
    2|0
    • Kardeş varya opera opera rasim ozan kütahylı söylüyo

• Tabiplerde merhem yoktur yarama koy fenere koy cimboma demba ba ooooo demba ba.

• Aynen. Benimde günlerdir dilimde. Renkli arkadaşlarım bile söylüyor.

0|0
    0|0
  • besteyi seviyorum ama dembaba formundan çok uzak bjk gözünü açmalı bir fb li olarak dembabanın size daha fazla katkı yapması lazım dıye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Eziktas bir futbolcuyu kulüpten üstün görüyor ve beste yapıyor adı üstünde eziktaş :)

0|0
    2|1
    • Heykelini dikip tapmıyoruz ya ona bak :D ezik taş deme lazım olur ilerde :D :D

• Ayy ayolll bursaaa :D merdiven altı çocukları :D

• Ay ayol bursaspor bursaspor bizim oglanlarimiz sizin kilerden daha delikanlı: ) gel bursayada taraftar gör oğlanlar sizi :)

• Çıktım taşın üstüne açtım bacaklarımı altımdan geçen fener yesin... mı :D

0|0
    0|0
  • Biz o şarkıyı sadece müslüm babadan dinledik.

0|0
    0|0
  • dinlemedim :D hahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben dinledim hosuma gitti :)

0|1
    0|0
    • İnsanın diline dolanıyor :D

• Annemin telefon muzigi :))

0|1
    0|0
  • Dinledim

0|0
    0|0
  • Pascal ile yoldan çıkan BJK taraftarı Demba ba ile yola girdi. Nasıl bir taraftarsa artık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...