Yalana n'apmak lazım öneriler

Arkadaşlar yalanını yakaladığınız birine nasıl davranırsınız ona bunu söyleyip aptal olmadığımımı anlatıyım yoksa başka önerileriniz varmı.Kişide sevdiğim bi çocuk napmalıyım.

Güncellemeler:
Nasıl dile getirmeliyim bunu

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• bize çok uzun süre yalan söyleyen arkadaşımız vardı. bilerek fazla birşey söylemedik abarttığını söyledik ara ara. kendini ispatlama çabasındaydı sürekli, temiz ve saf bir çocuk olduğu için uzun süre anlayış gösterdik. birgün birkaç arkadaş biraraya gelip anlayışlı bir şekilde yalanlarını anladığımızı söyledik, çocuk kabul etse bile birşeyler sarsıldı tabi, arkadaşlığımız bitti. bu olay başka bir arkadaş grubumda da yaşandı. yalanlar zarar vermiyorsa idare et, kaldıramıyorsan konuş ama arkadaşlığınızda eski havayı bekleme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yalana göre değişir, beyaz yalanlar mı, yoksa siyah yalan mı :)

Kötü bir yalan yakaladı isem, bu yalanını yüzüne vurur, savunmasını dinlerdim. Savunması da anlamsızca ise, beni aptal yerine koyduğunu düşünüp bırakırdım yani..

0|0
    0|0
    • Yalanı aradığı bi kız arkadaşını bana aramadım dedi bende şüphelendim kız arkadaşı olarak görüyosa bana neden aramadım diyo aradığı halde

• eminim aradığından bizzat öğrendım :D

• Demek o hatunla da bağlantı var. Elemana komplo düzenliyorsunuz demek :))

• Yüzüne hafiftten vurup utandır sonra bırak gelip özür dileyecektir emin ol ilk başta kızabilir ama daha sonra kendı hatasını anlayacaktır!

0|0
    0|1
  • Kesinlikle söyle

0|0
    0|0
  • çaktırmam,rencide etmem özellikle sevdiğim bi cocuksa yemiş numarası yaparım detayını sorarım nasıl olsa hepsi hikaye

0|0
    0|0
  • bugünün yarınıda var açıkca sor eğer devam ediyorsa bırak çünkü ilşkinin temelindeki en büyük dinamit yalandır.

0|0
    0|0
    • zaten soylıcem tahammul edemem :D

• haklısın.

• yalanı sevmem söylememde şunu iyi bilirim bir erkek yalan söyledimi çabuk yakalanır senin yakaladığında bu örneklerden biri

• ben genelde biri yalan söleyince tebessüm ederim oda anlar zaten zaten yalan sölemeyen kımsede yoktur

0|0
    0|0
    • ama bu bir olmuyo artık dayanamıyorum oda beni kandırdığını sanıyo buna yanıyorum :)

• asmak kesmek biçmek kafasına sıkmak lazım...

0|0
    0|0
  • direk yüzüne vururum. nefret ederim tahammül edemediğim tek şeydir nerdeyse.

0|0
    0|0
  • Yav he he dersin :D

0|0
    0|0
  • yalan söylerken kötü niyetli şekilde bir neticeyemi ulaşmak istedi acaba

0|0
    0|0
  • Direk yüzüne söylerim

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanım laskdlakd

0|0
    0|0
  • konuşmaya bile gerek duymam

0|0
    0|0
  • Gülüp geçeceksin.

0|0
    0|0
  • yalandan korkmak yılandan korktuğum kadar. dur bi ters oldu. ama sen anladın ne demek istediğimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• şakayla karışık söylerim genelde hani bu şaka olmaktan çok yaptığının farkındayım gülüyorum demek gibi bişey

0|0
    0|0
  • sevdiğin çocuksa vurma yüzüne..zararsız yalanlarsa problem yok..ama alışlanlık haline gelirse kötü tabi. şöyle yapabilirsin sanki senin öyle bir problemin varmış gibi. "Hayatım ben arada sırada gereksiz yalanlar söylediğimi farkediyorum sana da oluyor mu?" vs tarzında :)

0|0
    0|0
    • Yalanı aradığı bi kız arkadaşını bana aramadım dedi bende şüphelendim kız arkadaşı olarak görüyosa bana neden aramadım diyo aradığı halde

• yanlış anlamandan korkmuştur belki. bu tür şeyleri problem etmeyeceğini belli et ona madem.ben seni kısıtlamıyorum normal arkadaşlarınla tabiki istediğin gibi görüş konuş, ben de öyle yapıyorum zaten vs de

• önce insan gibi uyarılır,dediğin gibi aptal olmadığını ve her seferinde durumun farkında olduğunu bildiğini dile getirmelisin. utanır bir daha söylemez, söylemeye devam ederse zaten hayır gelmez o her neyin oluyorsa.

0|0
    0|0
  • Arana mesafe koy ve çaktığını belli et. ~ !

0|0
    0|0
  • Genelde istemsizce yalan söylediğinin kanıtlarını dökerim ama sen benim yaptığımı yapMA.

0|0
    0|0
  • hiç çaktırma yalanların devamı geliyomu bekle bence daha iyi tanırsın

0|0
    0|0
  • direk söyle yüzüne. Ben bir yalanını gördüm söylemedim hala içimde kaldı 1yıl oldu

0|0
    0|0
  • sakinleşince ona laflar hazırlıyorum olay bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...