Umrumda olmadığını düşünsün dedim ama yine de aklımdan çıkmıyor. Düşünce ve önerilerini paylaşın lütfen

Öncelikle konu şöyle ben bir kıza aşık oldum ona facebookdan mesaj attım o daha beni tanımazken ona direk duygularımı açıkladım mesajımın olumsuz olacağını direk tersleyeceğini düşündüm fakat öyle olmadı bir süre facebook üzerinden görüştük daha sonra telefon ile konuştuk ve buluştuk o bana eski sevgilisinin ona yaptığı hainlikleri anlattı bu yüzden artık kimseyi sevemeyeceğini ve kimseye güvenmediğini söyledi ben bunu bile bile sevgilim olmasını istedim kabul etti beni sevmeye çabalayacağını söyledi

duygularım çok karışıktı beni sevmiyordu ama onun yanındayken çok mutlu oluyordum bir kaç gün sevgili olarak kaldık ve nereye kadar böyle gidicek seni sevemiyorum dedi ben biraz daha dene diye yalvardım böyle yaparak seninle oynadığımı düşünüyorum dedi sana bunu yapamam dedi bana işte vicdan azabı çekiyorum üzülmeni istemiyorum dedi sevemiyorum ne yapayım affet dedi aradan birkaç gün geçti ben ona facebookdan bu son konuşmamız olacak dedim biraz kaba konuştum oda sadece eyvallah dedi sonra daha bir kelime bile yazmadım aradan bir kaç gün geçti iyi misin diye sordu bende iyiyim diye cevap verdim sonrasında hiçbirşey yazmadım oda yazmadı ben facebook üzerinden bir kızla sohbet ettiğimi gördü benim onu çok kıskandığımı bilerek bir çocuğun fotoğrafına aman allah'im yok böyle birşey diye yorum attı tabi ben yine ona ne bir mesaj ne bir tepki verdim umrumda olmadığını düşünsün dedim ama yinede aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım bana yardımcı olabilir misiniz ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Madem seninle oynadığını düşünüyormuş en başından kabul edip 3 güne terketmeyecekti. Seninle baştan oynamış ve öyle yaparak sadece seni daha kötü etmek ve seninle oynamak istiyor.. Engele gitsin hepsinin toprak başına.

0|0
    0|0
    • Bende aynen senin gibi düşündüm eğer baştan hiç bana umut vermeseydi böyle olmazdı belki :/

• Çok doğru söylüyorsun gerçekten yazan ellerin dert görmesin harfi harfine haklısın :/

• Biz de yaşadık paşam, derd etme. Allah kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemez bunu unutma.. Yeni bir yol çiz kendine ve nice dertler yaşadın hepsini unuttun üstesinden geldin, sevgili gibi boş bir şeyin de üstesinden hayli hayli gelip unutacaksın bunu da bil. Kafana takma ve aklına geldiğinde hep uzaklaştır o düşünceni ve bol bol başka şeylerle meşgul ol. Misal git spora yazıl ya da ensturman öğren veya folklör vs. Kafanı dağıt ve yeni ortamlara gir .. O kişiyi de hayatından ve sanal aleminden sil

Kızlar Ne Diyor 2

• kız sana dürüst davranmış, zorlamanın bir anlamı yok. ona kaba davranmasaydın keşke. merak edip iyi misin diye sormuş bu da güzel. sonradan başka bir kızla konuştuğunu görünce artık onunla ilgilenmediğini de düşünmüş olabilir öyle geçip gitmiş. şimdi unutamıyorum deyip tekrar aynı şeyleri yaşamanın söylemenin manası yok. zor olacak belki ama vazgeçmelisin sanırım.

0|0
    0|0
    • Zor olanı başarmaya çalışıyorum bende ne yapıp edip unutacağım onu biliyorum ben kendi kendimi avutuyorum sanırım o birdaha geri dönmeyecek zaten eğer olurda dönmek istese bile benim ona karşı olan saf duygularım halen bıraktığı gibi kalmayacak :/

• her zaman istediğimiz gibi olmuyor herşey, elimizden geleni yapmışsak bazen oluruna bırakmak lazım.

• ne gereği var salla gitsin

0|0
    0|0
    • O kadar kolay olsaydı bu kadar insanın canı yanmazdı sanırım :/

• biliyorum zor hatta çok zor ama öyle bazen sallamak gerekir

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...