Nişanlım aslında kuzenimmiş

bu aralar kafam çok karışık çok sevdiğm nişanlımın aslında kuzenim olduğunu öğrendim evet durum komik gelebilir ama gerçek amcamın gençken beraber olduğu bir kadın varmış çok seviyorlarmış ama dedem istememiş falan filan işte beraberliklerinden çocukları olmuş ama kadın bunu söylememiş sonra biz beraber olunca amcamla karşılaştıklarında amcamın haberi olmuş bunu bize söylemediler başta fakat 2 gün önce öğrendik ve gerçekten çok kötü hissettim kendimi gerçi tamam bilmiyorduk ama ben bu kuzen konusunda çok hassas bir insanım yani kardeşimden ayırmam kuzenlerimi ve hep derdim asla olamaz diye ama demekki büyük konuşmamak gerekiyormuş hala çok seviyorum nişanlımı ama kafam karışık ne yapmalıyım sizce bu yüzden bitirmelimiyiz :/

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi pembe diziden alıntı bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu hikaye bana dümen gibi geldi hacı, bence sen kuzenine aşık olmuşsun mevzuyu bize bu şekilde anlatıyorsun ;)

0|0
    0|0
    • ya saçmalama biliyorum konu çok karışık ama öyle işte gerçi ben bile hala inanamıyorum başkalarının inanmasını nasıl bekleyebilirim ki

• Bari doğacak çocuklarınız düşünün. Sipastik, özürlü çocuklarınız olabilir. Akraba evliliği sonuçta. Bence ayrılın herkes kendi yolunu çizsin. Arada istiyorsanız kaçamak yaparsınız orası beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Bence devam et madem öyle

0|0
    0|0
  • dayının oluysa kuzzenin oluryorsunuz yada teyzenın eğer cocuk yaparsanız Allah korusun sakat olabilir

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi:)amca çocuğu dinen sakıncalı mı öğren değilse bir problem olmaz bence

0|0
    0|0
    • ya gerçekten inanamıyorum ben bu duruma saçmalık ya ama neden yalan söylesinler of gerçekten kafam çok karışık

• allahtan kardeş değilmişsiniz.

0|0
    0|0
  • uvvvvvvvvv çok ayıp ama

0|0
    0|0
  • dua et kardeşin değilmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 28 bölüm çıkar.

2|0
    0|0
  • sevgilin ne düşünüyor acaba onunla karşılıklı konusun bnce alahtan kardeş çıkmamısınz

0|0
    0|0
  • kader bu eskiden bilseydin olmazdı belkide ama bilmiyordun ve oldu vazgeçmemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...