Bir kızdan hoslanıyorsunuz ve de sevgilisi yok ..

bi kızdan hoşlanıyorsunuz ve de sevgilisi yok 20 yaşında esmer güzel hoş akıllı başarılı saygılı ve güvenilir bir kız için ne düşünürdünüz? tavlamak kolay mı olur da yada nasıl tavlardınız? sizin için zorluk derecesi ne olurdu beyler?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir kız için "tavlamak" olayını geçer "evlilik" olayı üzerine yoğunlaşırım herhalde. Bu durumda zorluk derecesi umurumda bile olmaz. Zaten sevdiğim için çabalamaktan yorulmam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çıkması kolaydı , her insanın gönlünü kazanabilmek zor. Bilemem yani zorluk derecesini. Belki kızın kanı kaynar hemen beni sever belki sevmez hoşna giderim çıkar , sonra sevsin diye uğraş dur.

0|0
    0|0
  • Sevdigine tavlamak tabiri cok ayip bi tabir yakısmadı zaten boyle bişey düsünülemez eğer hoşlanıyorsam o benim icin cok değerlidir kaybetmem onu kazanırım ve kendımı ona adarım:)

0|0
    0|0
  • işte o kızın taaa ... bir tek 18 yaşında geriye kalan özellikleri aynı anlattığın gibi. bende kolay olur sandım. daha çıkma teklifi etmeden resmen beni kovdu. meğer bundan sevgilisi yokmuş. herşeyi tam ya, başkası onu seçmeyecek o başkasını seçecek. hoşlandığı sevdiği birini, ama o zalime 2 senemi verdim be. bu arada neden gizlendin

0|0
    0|0
  • gider söylerim senden hoşlandım birer kahve içebilirmiyiz diye sonrada numarasını alırdım akşam mesaj atardım falan oda isterse yürür giderdi zaten.tavlamak ukala değilse kolay ukala ve kendini beğenmiş tipler kolay olmuyor onları tavlaya bilmek için maddi imkan olması lazım .

0|0
    0|0
  • gözlerimle bakıp etkilemeye çalışırdım bakardım oda etkilendi 1 hafta 1.5 hafta içinde gider selamı çakardım :D

0|0
    0|0
  • Ben böyle hoş ve güzel kişiliğe sahip olan bir kızı beyefendiliğimle etkilerdim.

1|0
    0|0
  • ayrıca tarif ettiğin kız güzel sanki..

0|0
    0|0
  • kızları tavlamak için zaman harcamam zaten kendilikleriyle gelirler yanıma =)

0|0
    0|0
  • Diğer erkeklere nazaran benim için çok kolay olurdu. Benim için zor kız kavramı yoktur. Yeterki etkilemesini bil.

0|0
    0|0
  • Kesin sevgilisi vardır denir genelde :D

0|0
    0|0
  • bir kızdan hoşlansam ve sevgilisi olmasa çin prensesi olsa gene elde ederdim gerekirse kapısında yatardım ama yok abi yok böle boş siyah ekran

0|0
    0|0
  • öyle 3 kelimede anlatmışsın kızı ama tavlamak için daha fazlası gerek

0|0
    0|0
  • sevgilisi olmadıgını bılsem yakınlasırdım bı sekılde tabı

0|0
    0|0
  • Eğer kendisi benim kafadengim oluyorsa çok rahat ayarlarım. Şu ana kadar çıkmadı da :

0|0
    0|0
  • senimi kızdan hoşlanıyorsun

0|0
    0|0
  • ummadığı anda onuşaşırtacak bir sürprizle karşısına çıkardım..onu heyecanlandırırdım

0|0
    0|0
  • Sen kendini anlatmışsın belli :) Sana sormak lazım seni tavlamanın zorluk derecesi nedir ?

0|0
    0|0
  • düşüncek bir şey yok ama ben açılamam çekingenim bu konularda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir an sen başka bir kızdan hoşlanıyorsun sandım neyse beylere sormuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...