Kaç adet lisanslı ürününüz var?

Kaç adet lisanslı ürününüz var?

Takımınıza maddi destek veriyor musunuz?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• boxer dan çoraba ,anahtarlıktan kup bardağıma ,formamdan bilekliğime kadar Beşiktaş..tabi çakmaları da oluyor arada :)

0|0
    0|0
    • diş fırçamdan parfümüme , ayakkabımdan çakmağıma bilekliklerimden bardağıma kadar herşey beşiktaşlı artık kartal yuvasındakilerle kanki olduk arıyorlar ürün geldi yada bilet ayırdık alırmısın diye soruyrlar düşün artık :D

• son kuruşumuza kadar FEDA olsun bu AŞKa

• olsun valla hiç sorun değil :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Destek verebilceğim bi takımım bile yok , en son aldığım ürün buydu link

0|0
    0|0
  • forma şapka bere atkı... nevresim takımı alayı lisanslı işte.. maksat kaliteli futbol için takıma destek olmak..

0|0
    0|0
  • mersin idman yurdu formam var hummelden, nike ayakkabım var, nike şapkam var, de facto tişortlarım var, lcw den pantolon ve şortlarım var, ve en önemlisi bim den comfort family boxer giyiyorum :)

0|0
    0|0
  • Odamdaki yatagım dahil tshirtlerim Feneriumdan :)

1|0
    0|1
  • 3 tane formam var.

0|0
    0|0
  • veriyorum 2 formam 2 atkım bardağım anahtarlığım gs store<3

1|1
    0|0
  • 1 tanecik formam var o bana yeter

0|0
    0|0
  • eskiden çok alırdım ama şu an bile yatak takımım üzerinde öylesine duran battaniye vb dahil fenerium

forma almıyorum ama mesela artık çok hoşuma gitmezse

her sene forma da alınmaz ki çok oynuyorlar

0|0
    0|0
  • 2 tane formam var gs liyim benim 20 yada 30 forma almamla takım ne zenginleşir ne fakirleşir önce gidip boş sporculara verilen parayı azaltsınlar.umurumda değil maddi durumu batmasın iyi transfer yapsın yeter :D

0|0
    0|0
  • lisanslı ürünleri genelde birine alırken satın alırım yoksa takımmış buymuş şuymuş umrumda değil adamlar 90 dakıka kosuyor top oynuyor bize karı yok trilyonlar kazanıyor banane la

0|0
    0|1
  • 1 tane...Bileklik 10 TL ye aldım..

Neee? 10 TL 10 TL dir :D)))

0|0
    0|0
  • 1

0|0
    0|0
  • 5-6 tane vardır

0|0
    0|0
  • sürekli gs storedayım. çalışanlardan daha çok mesai harcıyorum.

0|0
    0|0
  • tam olarak sıfır tane.

0|0
    0|0
  • Adamlar hem spor yapıyor hem para kazanıyor bana ne faydası var hiç bir şey almam.

0|0
    0|0
  • takım bana destek versin önce ne destek vericem yaa manyak mıyım...

0|0
    0|0
  • 11 adet,hedef 61.

Durmak yok yola devam.

0|0
    0|0
  • çok fazla 20nin üstünde

0|0
    0|0
  • 1 tane çubuklu forma var

0|0
    0|0
  • 5 adet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gs Store'daki çocuk burayı zengin ettin demişti. Ama hepsini hediye almıştım. Kendime ait hiç yok.

0|0
    0|0
    • Kartal yuvasındakilerde bana sen yabancı değilsin diyorlar her ürün geldiğinde ararlar bilet için bile arıyorlar hahah :)

• Hahaha seninki daha iyimiş :)

• indirim bile yapıyorlar valla çok kıyak oldu benim iş :) ama diş fırçamdan parfümüme kadar beşiktaşlı napsın adamlar alıştı:)

• 1 forma, 2 bileklik

2006 şampiyonluğndan sonra bir şey almadım

0|1
    0|0
  • 8 adet formam

2 adet bilekliğim

3 tane atkım

1 tane uzun kollu sweat

1 tane deniz havlum...

0|0
    0|0
  • Gecen sezon bu sezon yenı formalar nevresim takımı bileklik atkı sapka tişört sweet anahtarlık cakmagına kadar fenerıumdan alıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...