Bu kıza herhangi bişeyden dolayı mesaj atar mısınız?

Sorum özellikle erkeklere...

kız arkadaşınızla ayrılalı 2 ay olmuş aama bi türlü kopamamışsınız..bi ara barışmaya çalışmışsınız, barışamamışsınız.. kıza her şeyin bittiğini buraya kadar olduğunu söylemişsiniz kız da tamam bitsin diyip size ondaki tüm eşyalarını yollamışsa bu kıza herhangi bişeyden dolayı mesaj atar mısınız.. konunun neyle ilgili olduğu fark etmez.. atar mısınız. atarsanız neden atarsınız?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Atmam ... atarsa da cevap vermem.. yüzyüze gelirsek merhaba... merhaba ... çünkü olay bitmiş okeye dönüyor . bir ilişki bu hale gelmişse yeteri kadar yozlaşmış demektir. daha hayır gelmes.. kısır döngü gibi tekrar eder durur. Geçmiş olsun. sen artık ileriye bakmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben attım. Ayrıca bana ait olan kitap v.b. bir kaç şey de hala onda. 7 aydır haber alamıyorum. (Yaşadığına eminim) Ayrılıktan 3-4 ay sonra nasılsın diye mesaj attım. Amacım tekrar değildi, sadece 1,5 yıl bir şeyler paylaştığım insanı merak etmek hakkımdı. Ama cevap gelmedi.

0|0
    0|0
  • eğer konu mesaj atıp atmamksa bir türlü bahane bulur ve atar yani bahane mi yok işte rüyamda gördümde merak ettm iyimsn falan vs. eğer gerçkten seviyorsa ve değer veriyorsa adam gibi konuşur ama karşı taraf grçkten istemdğini söylüyorsa asla atmamalı atarsa da bu onun kişilğini gösterir seviyor olabilir ama bi tarafta devreye irade girer.

0|0
    0|0
  • atmam aslında ama eğer atmışsam içimde bir umut vardır döner mi diye yada bir huzursuzluk vardır iyi mi değil mi diye

0|0
    0|0
  • Koşarım seviyorsam tekrar herşeyi yoluna sokana kadar koşarım onun ardından elimden gelenin hepsini yaparim sevdigimi kaybetmem!

0|0
    0|0
  • Kimisi atar, kimisi atmaz.Kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • yok atmam biten bitmiştin herkes yolunu çizmiştir ama birde bu vararkadaşlıkları sürüyor olabilir ama tekrar sevgili olunurmu bilmem ben sahsen olmam

0|0
    0|0
  • atmam . olay bitmiştir

0|0
    0|0
  • atılır atılır... altında bir durum arama sen... konunun ne olduğu da fark eder ayrıca...

0|0
    0|0
    • youtube'dan video nasil indirebilirim dedi... bir suru arkadasi varken bana sordu..

• Daha once indirdiğini biliyodur veya bildiğini biliyodur... Çok takma bence yapılmayacak bişi değil... Hatta çok rahat olduğunu gösteriyor.

• Futboldan anlayanlar için, uzatmaları bile bitmiş bir maçı oynamaya çalışmak gibi bişi

0|0
    0|0
  • ne bilem ruh halime göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atman saçma ! anca küfür yersin hiç bulaşma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...