Kadınlarda hangi saç rengini daha cok seviyorsunuz? Sarışınlar gerçekten çok mu beğeniliyor?

Sarışınlar daha çok tutulur derler ya acaba bu gerçekten böyle midir diye soruyorum size :) sevgilisi olan kişiler sevgilinizin saçlarının sarı olmasını ister miydiniz? ya da sarıyı hiç sevmeyen var mı aranızda? Kırmızı,turuncu ve daha egzotik saç renkleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Avrupa'da yaşıyorum, çoğu insan burdakilerini doğal sarışın sanıyor ama bu böyle değil. Millettin 80% saçlarını boyatıyor, röfle yaptırıyor çünkü çoğunun asıl saç rengi koyu sarı ya da açık bir kahverengi oluyor.

Sarının üzerine sarı katmak fazla zarar verici değil çünkü boyarken az miktarda oksijen gerekiyor :) kimyasal bilgiler yeter, cevaplarınızı bekliyorum merakla

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• hocam saç dediğin ne renk olursa olsun doğal rengi olacak yaw arkadaş anlamıyorum ki bi bakıyorum sarışın saçını kahverengi yapmış siyah saçlı sarıya çevirmiş bide o kırmızıya yeşile mora falan boyayan lar var tabi sanki kafasına bi kutu yağlı boya dökülmüş gibi doğal olacak arkadaş doğal GDO`lu saş istemiyoruz organik olsunnnn:)))))))))))))))))))))

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Herzamanki olduğu gibi tercihim yine siyahtır...

1|0
    0|0
  • kişiye yakışan hangisiyse onu severim...yani önce kişiyi sevmem lazım sonra ona uygun saç hangisiyse onu beğenirim

0|0
    0|1
  • kahverengi iyidir

1|0
    0|0
  • sevgilimin saclari kumral, ve ben esmer-kumral arasini cok severim :) yani sevglimdeki gibisinii

1|0
    0|0
  • Sarı

Siyah

Mavi

0|0
    0|0
  • orjinal sarışınlar güzel ama tenin güzelse her saç gder pürüzsüz olsun :D

0|0
    1|0
  • 1-) Sari

2-) Kahverengi

3-) Siyah

4-) Kizil

0|0
    0|0
  • aslında yüz tipine ve ten rengine uygun olanı makbuldür benim için. özellikle dersek kızıl,kumral,siyah,sarı

sarıyı sona yazmamın nedeni kim gerçek sarışın kim sahte artık anlaşılmıyor

0|0
    0|0
    • fark ediyormuki senin icin? gercek olsada sahte olsada sonuc ayni yani ,ama ten rengi önemli gercekten hak veriyorum! cok dogru bir düsünce :) cok koyu ten olup sari sac biraz garip geliyor uzayli gibi ,helede kirmizi nefret ederim :D

• hmm bence cogunlukla erkekler düz saci seviyorlar :) ama saclar her türlü sekile girebilir,örgü,topuz falan :D ama ben fazla ugrasmam hep acik birakirim

• saç kesimi yüz tipine fiziğine uyuyorsa sorun olmaz :)

• sarı candır :P :D

0|0
    0|0
  • ... Sen sarışın değilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yahu şu esmer saçlılar sarıya boyatıyo alttan siyah siyah çıkıyoya illet oluyorum :D kahve saç tercihimdir

1|0
    0|0
  • Beyaz ten, siyah saç severim.

1|1
    0|0
  • siyah.. asil geliyor bana .

1|0
    0|0
  • Sarı dikkat çeken bir renk..Şimdi beğenmem diyenlerin çoğu yolda alımlı bir sarışın gördüklerinde dönüp bakarlar.

0|0
    1|0
  • sari sac bir erkekte en son tercihim

1|0
    0|0
  • Siyah

Kızıl

0|0
    0|0
    • vallahi kizil sirf rihannada güzel bence :D domatesi andiriyor bana hep igreniyorum...bi psikolojik sorunummu var yoksa :D

• bende senın gıbı dusunuyorum bır ınsana bu kadarmı cok yakısır gercekten harıka duruyo (:

• herzaman yaziyorum yine yaziyorum :D sari sari sari vee acik renk tenli :D Bazi bayanlara kizilda cok hos oluyor ama siyah sac esmer ten begenmiyorum ben bayanda.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yok ya o eskıdendı:)artık 13 yasındakıde yaz tatılınde sarısın 70lık nınede sarısın ondan eskıdendı dıkkatcekmek cekıcı gelmesı fılan

0|0
    0|0
  • kızıııııll :) bu renge biterim saçlarımda kızıl zaten bu renk nedense beni cezbediyor :)

0|0
    0|0
  • kayfe rengi :D daha çekici

0|0
    0|0
Yükleniyor...