Eski sevgilim ne hissediyor?

sevgilimden ayrılalı baya uzun zaman oldu ve bu kendi istegi ile oldu hatta ona ulaşmıyım diye hattını degiştirdi zaten ayrı şehirlerdeydik uzun aylardan sonra özledim bilmeni isterim gibi mesajlar atmaya başladı ve her seferinde de tartıştık ki o da barışmaya yanaşmıyordu bana çok beddua ettin işim yolunda gittmiyor falan diyordu neyse şimdi ise tlfda konuşduk birkaç defa benim dogum günü tarihimi söyledi hala hatırladıgını ve beni özledigini söyledi fakat laf arasında senden korkuyorum falan dedi ve neşeli konuştugum için böyle konuşma degiştigine inanıcam dedi neyse yine barışmaya yanaşmıyor anladıgım bu fakat benden köşe bucak kaçan adam başka şehirden beni görmek için gelmek istedigini söyledi sizce ne hissediyor amacı ne altını defalarca çizerek barışma olmicagını söyledi

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• dengesizlik var,korkuyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrıldığı dönemde başka biri vardır. o iş bitince seni hatırlamış. barışmayacaksa neden görüşmek ister. barışsanızda çok sağlıklı devam etmez bi süre sonra uzaklık gene ayrılığı getirir. amacı sadece sex olabilir.

0|0
    0|0
  • pismanlık lan varya deli oluyorum erkek giderse kadın affediyoo zmanla aylar sonra filan ama kadın giderse erkegi affetmiyoo !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• başkasını bulamamıştır. erkekler...

0|0
    0|0
  • peki bir şey sorucam ne zamn dan sonra sana mesaj atmaay başladı

0|0
    0|0
Yükleniyor...