KS üyeleri neden bu kadar önyargılısınız ?

bir soru sordum sormaz olaydım arkadaş. herkes benim yaşadığımı düşündü ne saçma insanlar var bu sitede. bide işi gücü yokmuş gibi iddialaşıyor. insanlar buraya sadece yaşadıklarını mı yazıp soruyor sanıyorsunuz. öyle düşünüyorsanız at gözlüklerinizi çıkarın da öyle bakın bi dünyaya. ne cahil insanlar var.

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birinin sana olan yaklaşımı, kendisini anlatır. Demek ki öyle yaklaşanlar sadece kendileri hakkında yazıyor. Sen de o insanların cevaplarının ve sorularının öyle olduğuna emin olabilirsin. Ha bu senin için bir şey ifade eder mi? O da sana kalmış. Seviyesiz ve saygısız olunmadığı sürece negatif bir durum değil bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Buraya birçoğu sırf dalga geçmek birilerinin sorunları üzerinde kendini eğlendirecek birşeyler bulmak gibi gereksiz şeyler için geliyor. hatta yakın bir zamanda yeni üye olmuş birinin kaç tane yerde verdiği cevapları gördüm hem alakasız hemde aşağılayıcı türden yazılar yazmıştı. Üzücü...

0|0
    0|0
    • interneti yararlı kullanmak gerek derler bızde sayfalarca bılgı arastırsanlar demıyoruz tamam da bu kadar da boş kullanmasın onlar da

• hani ağzı olan konusuyor kelimesi burada klavyesi olan tuşa basıyor daha kah doğru kah yanlış kah boş boş :)

• gerçekten de öyle sanal dünya kahramanları da var :)

• Eğlence amaçlı takıl daha keyifli bırak insanları naparlarsa yapsınlar.

0|0
    0|0
  • aynı dertten ben de muzdaribim

hayır insan aynı anda

hem ateist

hem yobaz

hem tecavüzcü

hem vatan haini

hem faşist

hem abaza

hem çapkın

hem hayatında kimseyle beraber olmamış süzük

hem otomobil manyağı

hem direksiyon tutmayı bilmez

hem zengin

hem fakir

...

olamaz ki arkadaş zaten

merak edip soruyoruz vay şöyleydi vay böyleydi

o kadar soru sormuşumdur kişisel olan üç beş tanedir onu da belirtirim zaten ya da anlaşılır genel olan

sallamıyorum artık gerçi

0|0
    0|0
    • mantıklı düşünüp konusabılen ınsanlarla fıkır alısverısı yapmak ıyı bu sıtede gerisi boş

• sanal aleme hoşgeldin umarım gerçekle sanal alemi karıştırmıyorsundur çünkü onlar ne kadar önyargılı ise senin verdiğin tepkide onlarınkinden farksız.en iyisi bırak herşey olacağına varsın.burda konuşma yok sadece yazılar var.bu ülkede çok sünepe beyinli var herhalde sanalda olsa gerçekte olsa onların seviyesine inmek istemezsin sanırım

0|0
    0|0
    • zaten sanal ortam oldukları ıcın bu kadar rahatlar realde cıkıp bı ınsaın yuzune boyle konusacakk cesaretı bulamazlar

• bende aynı dusuncedeyım. o kadar cok bılıyorlar da neden ulke bu durumda öyleyse. adamlar ya hanı onlar. böyle mantıklı konusan ınsanlarla fıkır alısverısı yapıcaksın

• ne sözlü nede yazılı olarak muhattap olmam yoksa kanı bozuk biri yüzünden burda başlayıp reelde büyük bir kazaya dönüşecek şeyler olur.üstüme gelmedikten sonra sorun yok.o yüzden takmamak en iyisi.herşeyin bir sonu var buranında

• Ne sormuştun ki?

0|0
    0|0
  • Hoşuna gitmeyen yorumlar varsa bas engeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sorduğun soruyu görmedim ama yaklaşımları tahmin edebiliyorum

sana tavsiyem bu tarz niklerin ve belirsizliklerin arkasına saklanan insanların bırak dalga geçtikleri yargıladıkları cevapları ciddi ciddi verdikleri cevapları bile sorgulamadan kabullenme yada doğru olduğunu kabul etme.

burası sadece bakış açısı katar sana seçenek sunar yorumlamana yardımcı olur. ve bunun için o at gözlüklü insanlara da ihtiyacın var.

0|0
    0|0
    • elbette. sana katılıyorum ancak seviyesiz veya eleştiri durumundaki durumlardan bahsediyorum. ben arkadaşlarımın düşüncelerini öğreniyorsam bu sitede amacım dünyadaki bir çok kişiden görüş almaktır. bunu farklı yerlere cekmenın anlamı yok ki

• öyle bir durumda görmezden geleceksin ve sorularını gizliye kapatacaksın bu bir nebze olsun azaltır. terbiyesizliğe vuranı da engellersin şikayet edersin ama asla kafana takıp sinir yapma bırak hayvancıklar oynaşsın ablası

• hayvancık bu iyimiş işte..

• Engelle boşver.

0|0
    0|0
  • Seni tanımayan insanların senin hakkında dediklerinin ne önemi var,kafana takacağın bir şey değil bu:))

0|0
    0|0
  • he de geç

0|0
    0|0
  • yaşamış da olabilirsin nolacak ki. insanların tepkileri,dedikleri zaten onu yaşayan kişiyedir. madem sen yaşamadın,söylenenleri üstüne alınman için de sebep yok. rahat ol. kimsenin sana bi garezi yok.

0|0
    0|0
    • :D alınmıyorum ama 'sen' şeklınde konustuklarında sınır oluyorum. zaten durumu belırtmısım needn sen dıye konusurlar kı onu anlamam

• sen bu "sen" i,sorunda bahsettiğin arkadaşının adı olarak düşün.

• Yargılarımıza güveniyoruz.

0|0
    0|0
  • Ciddi cevaplar veririm.

0|0
    0|0
  • Maksat 20 30 + alıp fenomen olmak.

0|0
    0|1
  • Sana yazsalar nolcak ki. Sanki seni tanıyan var. Sende cevapları üstüne almazsın olur biter..

0|0
    0|0
Yükleniyor...