Kapat

Sizi ne kadar bağırtıyorlar?

Sizi ne kadar bağırtıyorlar?

14. Louis'nin maliye bakanı Colbert amca demiş ki

Vergileme sanatı, kazın tüylerini yolarken mümkün olan en az şekilde bağırtarak en fazla tüyü yolabilmektir.

Son vergi artışlarından, zamlardan sonra sizi ne kadar bağırtıyorlar?

Öğrenci kontenjanından doğal olarak babadan geçinenler de babalarının ne kadar bağırtıldığını düşünerek cevaplayabilirler.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• beni başka konularda bağırtıyorlar zamlara bağıramadım henüz sırası gelmedi

0|2
    0|0
  • Yolmadan önce ağzımızı bantlıyorlar.Gıkımız çıkamıyor

0|1
    0|0
    • o da doğru medya falan kalmadı. sözcü var karar verdim zaten ek gazete olarak her gün sözcü alacağım bundan sonra

link

Erkekler Ne Diyor 1

• public finance budur. Maktu (sabit tutarli) vergide enflasyon ayarlamasi yapmak dahice. Üstelik bu ayarlamaya büyümeden pay verilmemis, ki adam dogru söylüyor. Yalniz maktu vergiyi madem bu kadar ayarlayacaksan oranli vergi koyarsin ama kdv, ötvden sonra mvtv -maktu vergi telafi vergisi- koymak, ayip olur.

0|1
    0|0
    • vergi erozyonu diye bir olay da var soul bak bakalım uluslararası şirketler ve ücretli kesim hariç kim vergi kaçırmıyor bulabilecek misin? reele davet ederim seni :)

• transfer harcamalarını kıssınlar jr onu da söyle ben razı değilim arkadaş insanları yoksul ve cahil kalmasına yönelik politikalar güdülüp sonra benim vergimle bu kesime makarna kömür dağıtıp oylarını satın almasın kimse, kurmuşlar düzeni gidiyor. biraz insaflı raporlayın herşey para değil ülke yaşanacaklıktan çıktıktan sonra sokarım parasına jr.

anladığım kadarıyla bu işle meşgulsün ancak ben de her konuyu takip ederim tartışabiliriz uykum var şu an

• sorun 5 10 cente muhtac oldugumuz günlerden beri süregeliyor. Gündelik alternatifler daha cazip geliyor yöneticilere maalesef. Ama bir kriz bankaciligi toparladi, baska bir kriz de maliyeyi toparlar. Kriz duasina cikmadim ama populizm böyle tirpanlanir.

Yükleniyor...