Bel çevresini 5cm inceltmek?

Bel cevrem 78-80cm arası. Kilom 53 boyum 165. Gobegim hariç hiçbir yerimde yağ yok. Bu yüzden de karnımı sıktığım zaman gayet fit oluyorum. Geçen yıl 62 kiloydum 1,5-2 ayna 10 kilo verdim. 5 ay kilomu korudum ve bu ay 1 kilo aldım. Hergün kol kası için elmas tutuslu şınav çekiyorum. Amacım kilo vermek değil sadece karnimin kendinden sıkı ve fit durmasi. Yani ben her ayağa kalktığımda sıkmak istemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha fazla kilo veripte sağlığımdan olmak istemiyorum. ^_^

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mekik cek.
    ve sırtüstü uzan kollarini yana uzat. bacaklarini düz tutarak kaldr indir.. ikisini ayni anda. . ve yere degmicekler. alt karin icin bu. ise yariyo 😉bi dene

0|0
    0|0
    • Sayı adet ve set yazman lazım.. böyle üstünkörü işime yaramaz :D

• Kondisyonum iyi olmasa sence bir günde 5-6 set şınav çekebilir miyim? :D Hem de en zorlusundan. O zaman ben bugün 20 şerden 3 set başlayayım her gün 1 set artırarak devam edeyim. Ama hangi hareketleri yapacağıma karar vermem lazım. Üst karnım gayet iyi sadece alt karın sıkıntı :D Bütün yağlar orda :P Kayrolsun abur cubur, kahrolsun monoton yaşam tarzı..

• kizdirme de kndini.. bisey olmaz
      kahrolsun sağlıksız beslenme :p

• Fitness a git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...