Sıkıntıya düştüğünüzde ne yaparsınız ?

Hani bazen içinize bi sıkıntı otururya anlamdıramadığınız, hani bi olay olur dara düşersiniz ya çaresizce beklersiniz... Çıkış yolunu nasıl bulursunuz, ne yarsınız ?

Güncellemeler:
Eyvallah arkadaşlar, yüreğinize sağlık. Dertleşmenin de yararı oluyomuş...

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Ağlarım.Her şeyin güzel olcağını düşünmeye çalışırım.Kendi kendime konuşurum.

0|0
    1|0
  • halay cekiyorum.

0|1
    0|0
  • beklerim depresyona girerim aglarım falan arkadaşlara trip atarım onlar ilgilenir benimle gecer cok şükür

1|0
    1|0
  • dua ederm hıc yoktan huzur dolar ıcım..

1|0
    0|0
  • Banada oluo durduk yerde..bazen bole olunca kendimden bile yoruluom..bole zamanda Kenzul ars okur..ve icimdeki skintimin gitmesi icin dua ederim

1|0
    0|0
  • Dua eder ve geçmesini beklerim yapacak başka bir halt yok.

0|0
    0|0
  • İnşirah Suresi'ni okurum, dua ederim.

0|0
    1|0
  • dua ederim,İNŞİRAH SURESİni okurum

1|0
    0|0
  • Ben dua ederim, sonrasında rahatlıyorum. Kurtuluyorum o histen.

1|0
    0|0
  • müzik dinler ağlarım

0|0
    2|0
  • ortam değiştirmek en iyisi

0|0
    1|0
  • sıkıntm olunca allahtan yardm isterm.

0|0
    1|0
  • dua okurum

0|0
    1|0
  • hiçbişey

0|0
    2|0
  • dua ederim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Koşarım, yada kum torbasında stres atarım bu beni yorar ve uyurum sonra gerekirse bir daha... ta ki olayın sonucu belli olana kadar. Aklın çöktüğünde bunu bedenine yansıtmamak gerekiyor bence...

0|0
    0|0
    • İşe yarıyor mu kum torbası ben de almayı düşünüyorum da :D

• Eğer kondisyonlu olarak çalışırsan işe yarar, ama yok ben hıncımı aliyim stresim gitsin işi içinse hiç bir işe yaramaz :) bir de mümkünse alt katta komşunun olmadığı hatta hiç bir tarafta komşu olmayacak bir mekan bulmanı tavsiye ederim çok ses yapıyor, buda zaten sıkıntılı düşüncelerde olduğun bir durumda birinin bu durumunu bilmeden yanına gelerek kendini öldürtmesine neden olabilir.

• ben bence hiç bulaşmıyım yine bildiğim şeyleri uygulayım kendim ve etrafım için en iyisi bu sanırım :D

• yaparım çifliyi tek başıma takılırım:D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ile manevi eksikliğimizi kapatmak için zikir çekeriz (:

0|0
    0|0
  • dua ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...