Bizimle bir sırrınızı paylaşabilir misiniz?

Her kişinin hayatında kendisine sakladığı çok özel detaylar vardır. Bazen bir başkasıyla paylaşmaya çekindiğimiz için kendimize saklarız bazen de bir başkasının bilmesine gerek olmadığını bir başkasının dikkatini çekmeyeceğini düşündüğümüz için söylemeyiz.

Sizinde kimseye söyleme gereği duymadığınız küçük detaylar yada kimseye söylemediğiniz, söyleyemediğiniz çok özel şeyler var mı?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Zaman zaman yalnız olduğum odada birinin dolaştığını hissediyorum.Hafif bir rüzgar oluşuyo.Varlığını hissediyorum.Bazen de birini görmüş gibi oluyorum.Kafamı o tarafa çevirdiğimde o beyazlık kaybolmuş oluyo.Evde herkes uyurken evin merdivenlerinde biri dolaşıyo bariz bi şekilde merdivende biri yukarı aşağı iniyo.Işığı açıp baktığımda merdivenlerde kimsenin olmadığını görüyorum.ve benden başka kimse bu sesleri duymadığı için başka bir varlığı hissetmediği için kimseye söyleyemiyorum delirdiğimi düşünmesinler diye.Çünkü delirmedim gerçekten evimizde bizim dışımızda görünmez biri dolanıyo.

1|0
    0|0
    • 3 harflilerdir :)

• Bizim evin temeli atılırken evin altında odacıklar olduğunu görmüş babam.Daha önce bizim yaşadığımız yerde rumlar oturuolarmış ve çömlekçilikle geçiniyolarmış.Ben evin altında bir rum mezarı olduğunu düşünüyorum.keşke bundan emin olabilsem.

Kızlar Ne Diyor 10

• Şahsen ben burda sizlerle paylaştıklarımı başkalarıyla paylaşamıyorum o nedenle de zaten bütün sırlarımı da paylaşmış oluyorum

1|0
    0|0
  • şşşş bu bir sır :)

1|1
    0|0
  • sırrrrr işte adı üstünde..

0|0
    0|0
  • benim takintilarim çok,uyumadan önce 7 kere fatiha okumak,ters dönen terliği düzeltmek,eve sağ ayakla girmek.

0|0
    0|0
  • bu sır denilen şey burda söylenirse adı sırdan çıkmaz mı ya yok benim sırrım falan...

0|0
    0|0
    • herkesin bir sırrı vardır burada hepimiz rumuz kullanıyoruz yani sırrını paylaşman soruların cevaplarını zenginleştirir ama paylaşmamak senin kararın yorumun için teşekkürler

• Ben aslında bir seri katilim ve dünyanın 4 bir yanında aranıyorum :D

1|0
    0|0
    • sorumu ciddiye almamışsın ama yine de yorumun için teşekkürler

• :)

-Toplum içerisinde ağlamayı sevmem.Hatta mümkün olduğunca saklarım gözyaşlarımı.Ağladığımı gören çok az kişi olmuştur

-Bazen insanlar benim kibirli olduğumu düşünebiliyorlar.Yani beni ilk gördüklerinde bıraktığım izlenim o şekilde olabiliyor.Oysaki alakası yok.Her yaştan, her sınıftan insanlarla rahatlıkla iletişim kurarım.Yani kibirli biri değilimdir ve kibirli insanlardan nefret ederim.

-Başkasının sırlarını çok iyi tutarım şaşırırsınız.Fakat kendi sırlarımı bir türlü tutamam. :)

• bende hayatımdaki herhangi birşeyi yada bir sırrı hemen çevremdekilerle sevdiklerimle paylaşırım ama bana verilen sırları da hemen unuturum (sen bana birşe mi söylemiştin hatırlamıyorum unuttum bile) derim

• Ortaokul yabancı dil hazırlık okurken Türkçe'yi unutacak duruma gelmiştim. Türkçe konuşamıyordum! Bu anglo-sakson ruhtan kurtulmak için çok çaba sarfetmiştim çok.

0|0
    0|0
  • Bu sitede olduğum :)

1|0
    0|0
    • Siteye gizli gizli girenlerden misin? Yoksa bu tür siteleri sevmediğini söyleyip sitenin bağımlısı olanlardan mısın?

• bu siteye gizli gizli girenlerdenim

• neden sen yapmıyorsun öncü ol

0|0
    0|0
  • iki kişinin bildiği sır değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...