Hoşlanılan kişiyle tanışırken dikkat edilmesi gerekenler neler?

Öncelikle s.a ve iyi geceler arkadaslar.. Sorum şu: hoşlandığınız kişiyle tanışıcaksınız ve haliyle ilk kez konuşucaksınız. Aranızda elektrik oluşması için neler yaparsınız veya sizden soğumamasi için neler yapmazsınız? Sizle tekrar görüşmek istemesini nasıl sağlarsınız? Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum..=)

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sana özel tercihlerini çok belli edecek hareket ve kelimelerden kaçın. İkinci görüşmede kişinin önemi ve ne için görüştüğüne bağlı olarak da kademe kademe tanıtmaya başlayabilirsin kendini. Bu karşındakini kandırmak değil, kendini daha özgür ve rahat biçimde tanıtmasına izin vermek demektir.

Bunu her koşulda yeni tanışma durumlarında hatırlayabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• normal davran bakalım ne yapck sonra giderken numarasını al 1 gün sonra akşam mesaj yaz..

0|0
    0|0
  • ilk adımı bekleme gibi saçma sapan hareketlere girme.

ona sıcaklığını hissettir, o samimi ortam çocuğun kendine güvenini cesaretini artıracaktır.

bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir.

0|0
    0|0
  • Birkaç küçük utangac mahçup bakış bir iki zararsız komik sakarlik herzaman işe yaramistir

Sempati:-))

0|0
    0|0
    • O utangaç bakışlar kendine güvensizlik imajı vermez dimi ;)

• Inan bana sempati güçlü bir anahtardir:))

• başkası olma,kendin ol:)

0|0
    0|0
  • Dik dik bak ve ne kadar güzelsin yavrum diyerek.. Dur bu başka yerin repliğiydi uygulama sakın..

0|0
    0|0
  • relax ol bide o s.a değil kıl olurum s.a uzatıcaksın aga Selamunaleyküm diceksin

0|0
    0|0
  • 2 kelam la anlatılacak şey değil bu dediğin. mevzu derin indikce iner de öyle gider.

0|0
    0|0
    • Sen konunun sadece ana başlıklarını ver o zmn olmaz mi :)

• kıza göbeğin var dememeye dikkat

0|0
    0|1
  • Kendin ol yeter.

0|0
    0|0
  • samimi olmak yeter sanırım okadar

0|0
    0|0
  • Doğal olurum o halimle begenmesse bu beni beğenmediği anlamına gelir yol yakınken yolumuza bakarız. He illa iyi izlenim bırakayım dersen. Temiz ol gözlerine bak ve konuşmaktan çok onu dinle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin ol hoşlanmıyorsa hoşlanmaz.Ali seni sevmezse Mehmet sever.

0|0
    0|0
  • Tanımadığım insandan hoşlanmam da. Sıradan biridir benim için. Herkesle nasıl tanışıyorsan öyle.

0|0
    0|0
  • Kendin gibi davranman yanında kalması ya da kalmaması için yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...