Yeni tanıştığınız kızı ertesi gün aramanız için bir neden?

Bu sorum özellikle erkeklere. Sormak istediğim gittiğiniz bir mekanda bir kızla tanıştınız, numarasını falan aldınız, biraz da yakınlaştınız ama aranızda bir şey geçmedi. Onu ertesi gün yada başka bir gün aramanız için neden ne olur?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Numarayı babasının hayrına almadı sanırsam o ?

1|0
    0|0
    • Şimdi sana niye aldı ozaman diye sorarsa hiç şaşmam kız milleti iste sorduğu sor.bak.:)))

Erkekler Ne Diyor 14

• numaramda kızda varsa aramam onun aramasını beklerim

ama yok sadece ben almış isem öyle havadan sutan diye arardım

1|0
    0|0
  • illa senden cinsellik beklemez düzgün götürmeyi düşünmeyen bir adamsa senle olmaktan keyif aldıysa arar;)

1|0
    0|0
  • bana başta bi sevimli gelmişse ararım ama kafam güzelken almışsam farkedmem bile geçen gün tanımadığım 15 tane nuamra sildim ...

1|0
    0|0
  • tekrar buluşalımmı hem bırbırmızı daha cok tanıma fırsatımız olur .

1|0
    0|0
  • eger yalniz ise arkadas olmak istiyor olabilir. sevgili seklinde bi arkadaslik degil sadece arkadaslik.

temelde arayi sogutmamak icin bir hareket. bende muhabbetimin uzun sureli olmasini istedigim insanlari boyle ararim. kiz veya erkek farketmez.

illa sevgili olmak diye dusunmemek lazim bence. ama oyle bi niyet olma ihtimali de var tabii

0|0
    0|0
  • Çağrı atar kapatırım. Pardon numaranı kaydederken elim çarptı yanlışlıkla diye mesaj atar muhabbete giriş yaparım ve hal hatır sorarım :)

0|0
    0|0
  • Tecrübesizlik. İki taraf için de ertesi gün aramak fazla sülükçe bir hareket. Birkaç gün bırakılması daha uygundur eğer istisnai bir durum sözkonusu değilse.

0|0
    0|0
  • numarasını verdiyse o da hoşlandı ararım nasıl oldun der bi şeyle yapmak istermisin diye sorarım kabul ederse akşama kadar mokoko

0|0
    0|0
  • Çağrı atar kapatırım. Pardon numaranı kaydederken elim çarptı yanlışlıkla diye mesaj atar muhabbete giriş yaparım ve hal hatır sorarım

0|0
    0|0
  • tavlamak içinse kesin bişiyini alırdım ne bilim ojesını falan sonra derdım ya ojeni düşürmüşsün :D gel verim

0|0
    0|0
  • Kızla daha yenı tanış olmuşuz ne yakınlaşması olacak yada sen beklıyosun? diyelım ewet herhangi bir mekanda tanışdık falan aldık no sunu. illakı arıyacaz yada numarasını çerçeve yaptırıp duvaramı asacaz. bu kız milleti harbi dengesiz ya.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var arkadaşım? Benim sormaya çalıştığım eğer onu ararsanız bunun nedeni ne olur, ama sen pek anlayamadın sanırım.

• Evet oldum en başta bu yorumu yapmış olsan, tekrar yazıp yorulmana gerek kalmazdı. Teşekkürler.

• önemı yok da bazen size anlatmak için çift dikiş gitmek gerkıyo önemli olan anlaman anladıysanda sevindim:)

• her zaman için insan dosta ihtiyaç duyar. bir fazla dosttan ne zarar gelir ki :) nedenim bu olur

0|0
    0|0
  • olmaz..

0|0
    0|0
  • numaranı acaba doğru mu kaydettim diye merak ettim ,ondan aradım , demek ki doğru kaydetmişim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam kızı beğenmişse arar.

1|0
    0|0
  • ya beğenecek ya da kızla cinsellik düşünecekse arar

1|0
    0|0
Yükleniyor...