Body bulding ya da fitness göğüs kasları?

Arkadaslar dumbell ile göğüs çalışıyorum ilk 5 6 gün ağrı vardı 12 hafta sonra yine ayni sekilde gogus calismama ragmen zamanla hissetmeme ye basladim bu ağrıları sizce dogru calismiyormuyum yoksa neden?

Güncellemeler:
1- hafta sonra agrilar azalmaya basladi
1- 2 hafta sonra agrilar azalmaya basladi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spora ilk başladığın için lifler genişliyor ve kasların arasında laktik asit bulunuyor. Bunun bulunması iyi bir şey vucüdünün geliştiğine işarettir. Bu ağrıları sadece ilk başlarda hissedersin çünkü vücut senin sürekli yaptığın şeye alışıyor. Artık eskisi gibi laktik asit biriktirmiyor ve liflerin genişlemiş olduğu için vüut laktik asite ihtiyaç duymmuyor..

0|1
    0|0
    • Yani gelisim devam ediyor bu normal bir durum?

• Evet vucut alisik olmadigi icin ilk baslarda olur zkisa zamanda agrisini hissetmezsin ama bir 5 gun ara verip basladigin da tekrar acir ama az acir ilk zamanki gibi degil

• Teaekkurler dostum ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne takıksınız şu kaslara ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kaldirirken 2 saniye indirirken 3 saniye aralıklarla indir ve ağırlığı artttır kendini zorla barda değil dumbellerle calıs + germe yapmayı unutma ne kadar yavas ve yedirirsen kaslara o kadar cok gelişimin olur 2. sebeb agrıdan kastın hamlıksa 1-2 hafta sonra agrı hissetmemen normal alısıyor vücut artık yapman gereken dediğim gibi agırlıgı arttır

0|1
    0|0
  • Kaslar alıştığı için ağrimaz daha. Artık yeni hareketler deneme zamani gelmiş hep aynı hareketleri yapmayiniz

0|1
    0|0
  • calısmıyosun tembel

0|0
    0|0
  • Kasların alıştığı için

0|0
    0|0
Yükleniyor...