Beni kullandı mı? Başkası var dedi.

İnternet üzerine tanıştığım kişiyle bir hafta içinde çok samimi olduk. Bana çok güzel şeyler söyledi, hiç kimseden duymadığım, yakın davrandı. hayatında kimsenin olmadığını söyledi, hatta bana konuştuğum tek kişi sensin, nasip belkide son kişi dedi. Beni düşün bende seni düşüncem dedi. Benimle buluşmak istedi, ben kabul ettim, ama ikimizde çalıştığımz için bir türlü olmadı sonuç olarak. her sabah bana günaydın mesajı yazdı, akşamları işten sonra yazardı. ama Bir anda anlayamadığım bir soğukluk girdi araya. Ne olduğunu sorduğumda, bende durumlar karışık, şu an sana birşey vaad edemem, ümit veremem. senin kalbini kırmak istemem vs. yazdı. ama ben onun bana ilk yazmasında, sesini duyduğumda ve buluşmak istediğinde ümitlenmiştim bile. bir süre sonra ben tekrar sordum neden böyle yaptığını sorunun ne olduğunu, o da tam olarak "canımı yakan biri var .." daha fazlasını sorma dedi. ben de bu sözün üzerine daha fazla bişey diyemedim.

Bu sözün üzerine fazla bişey diyemedim, ve o zamandan beri de görüşmüyoruz. Ama ben hala onu bekliyorum, hala resmine bakıyorum, onca lafı söylediğinde zaten içimde bir umut doğdu, nasl vazgeçerimki :( yardım edin ...madem canını yakan, sevdiği biri var, neden ve nasıl bana yazar o zaman bir sürü şeyler söyler. bu kadar kolaymıdır duygularla oynamak?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• seninle yaisirken bunlari belli ki bir bosluktaymis. ya o istedigi kisiden o ilgiyi goremedig iicin sana kaydi bir ara, yada o kisiden ayriydi kalbini senle teselli etti ama bir sekilde o kisi girmis gibi tekrar isin icine.

belkide begendigi veya sevdigi biri vardi onun yasadigi veya calistgi/okudugu yerde ama senlede bu tur duygusalligi kurmak hosuna gittgi icin yapiyordu. bi nevi o begendigi istedigi kisiye yapmak istedigini sana yapiyor ama belki kalbi o kisi icin carpiyordu. bu araya sogukluk girdi demendede bu kisiden belki bir cevap aldi ve seni birakmak zorunda kaldi ilerlemeyi senin icin kotu olur diye kestti.

SOnucta gorulen o ki sana karsi artik umit verici olmak istemiyor. Sende bence unut onu. sana boyle yaptigi icin uzuluyorsun cunki neden neden neden diyip durdugun icin beynin mesgul ama bence o yoluna bakmis sende bak.

tekrar bir boslukta kaldiginda sana ulasmaya calisacaktir buna eminim.. sen una izin verirmisin vermezmisin senin bilecegin is. ama inan bana netten oluyor bunlar ama gercek hayatta devam ediyor. senle konsuurken gercek hayattada birseyler yasiyor insan! hayat sadece sanaldan ibaret degil .unutma bunu netten tanistigin bi sonraki kisi icinde aklinda bulundur,

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak arkadaşım karşındaki kişi sevgili adayı bile olsa mesafe koyman gerek onu iyi tanıman lazım yakınlaşırsan gözün kusurlarını görmez

1|0
    0|0

• Aklında birisi daha varmış.

Erkenden öğrenmiş oldun böylece.

1|0
    0|0
  • Eğer çok samimi olmaktan kastık yattıysanız tek gecelik olarak kullanmış seni geçmiş olsun netten tanışır yatarsan o da bidaha aramaz tabi bu kızlar harbiden çok saf ya.

0|0
    0|0
    • arkadasim bulusmadik diyorum, senin dedigine bak

• Eminim öyle olmuştur.

• kusura bakma senin icin fesat o zaman. samimi olmayi anca yatmaya yoruyorsan.

bulusmadik diyorum sen hala israr ediyorsun. ugrascak baska birini bul kendine.

• aşk acısı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senınle vakıt gecırmıs sadece duygularınla oynamak degıldır bu aslında ınsan yaralıysa eger kurtulabılmek ıcın her dala tutunmaya calısır o da senınle oyalamıs kendını sende hemen aldanmıssın kaptırmıssın kendını ya bu dedıgımı şu an anlamayabılırsın kırılmıssındır cunku ama o da kendıne gore haklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...