Takımınız yenildi ve siz üzgünsünüz bu öfkenizi sevgilinizden çıkarır mısınız?

Fenerbahcelisiniz ve cok fanatiksiniz,sevgilinizde Galatasarayli ve fanatik.Siz Fener yenildi ve cok uzuldunuz diye sevgilinizle birlikteyken ona haksiz yere sesinizi yukseltip onu uzer misiniz?Sonra da seni uzmek istemiyorum o yuzden sonra goruselim diye trip atar misiniz?Yapiyorsaniz da neden yaparsiniz bunu?

Güncellemeler:
Buna daha cok erkekler yanit verirse daha aciklayici olur.Saygilarimla...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• :)) Biz maç sonlarında bırbırımızı arayıp dalga geceriz ki ne olursa olsun bulusmalarımız ertelenmez efendime söyliyeyım :p sesimiz yukselmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O dediginin tersini eski kiz arkadasim bana yapiyodu bende baslarim takimina diyordum :) dedigim gibi (eski..)

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapan kişi hayatında neyi ön planda tutması gerektiğini bilmeyen ve neyin daha değerli olması gerektiğinin farkında olmayan bir insandır. Asla böyle bir şey yapmam, hiçbir zaman bu kadar takım manyağı olmadım..

2|0
    0|0
    • Ama bunu ozur dileyerek yapiyor.O da mi hicbirsey ifade etmiyor?

• Simdi halledicem ben olayi.Okeydir.Ben ona simdi gununu gostericem.Sagol:)

• Rica ederim, mutluluklar :)

• eğer haksız yere veya çok iyi oynayıp yenildiysek öfkeli olurum ve mümkünse etrafımdakiler o ara bana ters davranmasın

0|0
    0|0
  • sevgilin hak yolunu bulmuş sende hakka gel :)

1|0
    0|0
    • Bunu kesin bir Fenerbahceli soyluyor degil mi?

• o zaman sana kolay gelsin diyim abla :)

• Sagol:)Bir mukabele.

• çıkarmam sinirlenirim geçer

1|0
    0|0
  • mallık bu dediğin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçen FB-GS derbisinde... Kazanan şampiyon olacaktı ya o maç... Dedi ki Kesin biz alıcaz ben meşaleleri hazırlıyayım bahçede yakıcam maç biter bitmez ararım dedi. Ben oralı olmamıştım.. Eee noldu tabi ki biz aldık.. Sonra sevinçten telefona sarıldım aradım ''aradığınız aboneye şu anda ulaşılamıyor '' :D :D hazmedemiyorlar yani :D

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim ı fanatik Fenerbahçeliydi öyle böyle değil bende fanatik Galatasaraylıyım. Derbi falan olunca o gün konuşmazdık kavga olurdu genelde. Ama Fenerbahçe başka takıma yenilse bile olayın bi ucu bana çıkardı sanki ben yönetiyorum oyuncuları.

1|0
    0|0
    • Aynen iste!Bizim iliskide ayni o tip ama daha yumusakcasi.En azindan sonra ozur dileyebiliyor.

• Yine hakkini yemiyim bizimki Allahi var degerimi biliyor ama sadece bu spor konularinda hafiften sporkolik yani hayatindaki ikinci aski ya da birinci?!Bilemiyorum bazen ben mi birinciyim yoksa spor mu birinci?

• Valla onu bunu bilmem de her zaman birinci sırada olmadıktan sonra olmuyor maalesef bu işler.

• Hayır, sevgilimle ne alakası var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...