Siz erkekler namus kavramlarına ne kadar değer veriyorsunuz?

her önünüze gelen kıza yavşıyorsunuz bel altı muhabbetlere başlıyorsunuz ama aynı durum bacınızın başına gelse kabullenemezsiniz.. bacınızın başına ne gelmesini istemiyorsanız bunu diğer kızlar içinde niye böyle düşünmüyorsunuz o kızların abileri yokmu .. sevgilinizden hep beklentileriniz var sonrada namuslu kızla evlenmek istersiniz bu ne çelişki ? ben boşa demiyorum bu erkekler çok bencil

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Burdaki arkadaslarin cogu demis yavsayan kiza yavsiyoruz diye, Peki erkek yavsiyorsa kiz ona uymak zorundami? Hayir, yanlis oldugunu bilir! Genelleme yapmadan soyluyorum ki yarasi olan gocunur, akliniz yokmuki o kiz sizee kaydi diye sizde ona kayiyorsunuz? Ilerde bir baskasiyla evlenip yuva kurucaksin ve esinin el deymemis olmasini istiyorsunuz Peki o istemezmi ayni masulugu? Tamam o kizin masum olup olmadigini bilemezsin ama once kendi karakterini duzelteceksin ve zamanla kimin ne mal oldugunu anlarsin zaten! Yok kiz kuyruk salladi o istedi gecin bunlari bizde her islik calana donup baksaydik dunya kerhaneye donerdi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• benim kız kardeşim yok yavşıyorum önüme gelene . liseli mod on

niye genelleme yapıyorsunuz kardeşim. yavşayan kıza yavşanır. efendi bir kıza neden terbiyesizlik yapsınlar ki

0|0
    0|0
  • Bizi uyutmayan sivrisineğe ördek ve ineğin başına gelenleri anlatıp akıllı olmasını söyleyebiliriz. Sivrisinek... Hmm. Zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
    • ben bunu yapanları pek görmedim nedense sözüm meclisten dışarı ama genel olarak baz alırsak bu şekilde

• her erkek diye genellemezsek iyi olur günahımı hafifletiyorsun:)

0|1
    0|0
  • Öyle bir karaktere sahip değilim ve eğlenilecek ya da evlenilecek kız ayrımı da yapmıyorum .Kendi bu konuma düşüren kız da onu bu konuma düşüren erkeğin de Allahım günahlarını affetsin .

0|0
    0|0
  • Bacım yok. Ama buna rağmen kimseye yavşamıyorum. Abazalardan nefret ediyorum. Ama iyi ki de var abazalar. Onlar sayesinde el üstünde tutuluyorum. Ve namus kavramına da çok önem veriyorum.

0|0
    0|0
  • hiç bişe tek taraflı gerçekleşmez kız kuyruk sallamasa erkek de yanaşmaz. her önümüze gelen kızlarda hayat yok. sen ne yapacan aaa?

0|0
    0|0
  • 2012 yılındayız bunları aşmak lazım.herkes hakettiği hayatı yaşar bir fazla bir eksik olmaz.o yüzden herkes kendi dengini bulur bir şekilde.

0|0
    0|0
  • peki kızlar her çıktığı erkekle iyişip sevişip yattıktan sonra

neden karsıdaki erkeğin bu durumu normal karşılamasını bekliyor.?

0|0
    0|0
  • Haklısın. Başka da bir şey diyemiyorum ama genellemesydin iyiydi. Yine de üstüme alınmadım. :\

0|0
    0|0
  • sana dürüstce cvb vereyim erkekler işine geldiği sürece kendine dokunmadığı sürece değer veriyor

0|0
    0|0
  • Sen erkeğin y.a.v.ş.a.k modelinden bahsediyorsun.Nedense hep bir genelleme var.

0|0
    0|0
  • kancık kuyruk sallamadıkça it yanaşmaz;))

0|0
    0|0
    • sen her kemik atana havlıyorsan bu senin kişiliğindir

• o zaman sizlerde kemik atmayın.bi halt yeseniz hemen erkekleri suçlarsınız.kendinize sahip çıkın kardeşim.size zorla tecavüz eden yok

• öyle arkadaşlarını siliyosun

0|0
    0|0
  • evlenecek kız var eğlenecek kız var...

0|0
    0|0
  • kapalıysa orası burası bakmayız orasına burasına fakat açılsa bakarız. Istanbulda birçok kız erkekleri tahrik etmek için yırtınıyor resmen baksan abaza derler kendileri dikkat çekmek için soyunuyor kendileri daha abaza. Ayrıca kız kardeşim onlar gibi yetişmemiş şükür..

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım aynı anlattığın gibi düşünüyolar zorla kimse kimseye bi şey yapmaz.. fakat kız yolluysa istiyosa sen erkek olsan ne yaparsın?

0|0
    0|0
  • namuslu kızları herkes sever kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlar yavşayanlara ağızlarını payını verseydi bir daha ortalıkta sarkan, laf atan erkek olmazdı.Erkeklerin radarları hep açık sinyali verene koşuyorlar.Yani sadece hata onlarda değil.Ama doğru mu değil.onların da aslında kendilerini frenlemeleri gerekli.

1|0
    0|0
  • aynen öyle ilk önce aynaya bir bakın

0|0
    0|1
  • bence vermiyorlar verselerdi kimseye yavşamazdılar

0|0
    0|1
Yükleniyor...