Sms atp parfümünün bittiğini ve parfüm almamı istediğini söyledi..Gözü mü aç, nedir?

Kız arkadasıma dogum günü hediyesi almayı düsünüyordum özel bir şey olmasını istedim ama sms atp parfümü bittigini ve parfüm almamı istedigini soyledi ne bileyim en azından mütevazilik yapıp gerek yok boyle şeylere diyebilir degil mi yani şunu al bunu al gözü mü aç nedir

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• ihtiyacı olmayan birşey yerine ihtiyacı olan birşey istemiş.Ama garibim senin birşey almak istemediğini bilmediği için söylemiştir. ne kadarlık sevgilisiniz?

0|0
    0|1
  • Çok itici bence.

0|1
    0|0
  • aranızdaki ilişkinin samimiyetine göre değişir bu..çok samimi ilişkilerde söylenebilir tabiki ne var bunda. Ama ilişkiniz yeniyse ve çok samimi değilseniz tabiki söylenmemesi talep edilmemesi gerekir

0|0
    0|0
  • ay ne var bunda kızlar kasmayın kendinizi o kadar ben olsam fazlasını bıle sölerdım ::Psevgilim degilmi yapıcak her istedigimi o kaddarrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • valla kızın yerine ben utandım hayatta yapamayacağım şeylerden bi tanesi ben olsam sen yanımda ol o yeter derdim

0|1
    0|0
  • öncelikle kız arkasınla ne zamandr brlktesın ve de ne kdr samımısınz bu cok önemlii bu hediye olayında

0|0
    0|0
  • hoş değil..

0|1
    0|0
  • sana kolaylık sağlamış daha ne istiyorsun ki hem senin hemde onun işine geldi işte

0|0
    0|1
  • 2 seçenek var. Birincisi isteklerini çekinmeden söyleyenlerdendir. İkincisi hediye seçme konusunda sana kolaylık sağlamak istemiştir.

0|0
    0|1
  • Ben demzdim şahsenn

0|1
    0|0
  • ne kadar rahat bir davranış:p ben bunu asla yapamam mesela:))

0|1
    0|0
  • Bazıları maalesef ki böyle, hayatta yapmam o ne öyle ya.

0|1
    0|0
  • sevgilim dahi olsa ondan bir şey isteyemem..

1|0
    0|0
  • sana karşı kendini rahat hissettiğindendir aç gözlülükten değildir o

0|0
    0|0
  • Sen sormadanmi bole dedi..anlamadimki..

0|0
    0|0
  • sen sorduysan söylemesini garipseme

0|0
    0|0
  • ne var bunda

0|0
    0|1
  • Ne öyle emir verir gibi. Hediye gönülden kopandır...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu yeni modadır. Çok görüyorum, doğum gününde insan hediyesini kendi seçiyor :)

Adı üstünde sürpriz ama yok bana şunu al, yok cep telefonu al diye gidiyor olay. 33 yaşındayım, bu güne kadar ne hediye istedim, ne de doğum günümün kutlanmasını. Mesajlar hariç :) Hediye almışlığım var ama kendim seçtim :)

Sizdeki duruma gelince, bence ukalalık yapmış. Sevmekle alakası yok bunun. Hani konuşma içinde sen sorsan anlarım. Bana parfüm al ne demek yahu? İyi ki İphone 5 al dememiş. Batardın her halde :))

0|0
    0|0
  • Parfümü al yanında 2 fısla bitmiyecek asıl hediyeni al dogum gününde bu siparisin bu da hediyen de insanlık görsün :D

2|0
    0|0
  • Realist kız.

0|0
    0|0
  • Sen.özel bişey almak istiyorsan özel birşey al onun istedigi biseyi değil ama bence kız ark. Biraz yüzsüz o yüzden sen ark. Para lagzimmis ona verdim param az oldugu icinde sana bunu aldım de bi çikolata al götür ver bakalım ne yapicak surat asar ve 2. -3 güne hareketleri değişirse anlarsın kızın gözü parada yok gine aynı ise sana karşı özel bi hediye alirsin ama parfüm siparişini unut bu arada belli bi marka verdimi sana

0|0
    0|0
  • Dostum bence git kendi beğendiğin ve ucuz birşey al ve tepkisini ölç. Sonuçta hayat bu yarın belki parasız kalacaksın bunlarıda düşün derim

0|0
    0|0
  • Seni kerizmi sanıyo bu amk

0|1
    0|0
  • cok fena kullanıyo senı lan uyan artık :D karşılığını alabılıyonmu :D olum resmen kız senın zevklerını beğenmıyo alacağın hedıye bı işe yarasın parfumum bıtmıs dıyo ben olsamtutun kolonyası alıp gıderdım :D beğenmessede ıcerımde oo nefıs :D

0|0
    0|0
    • yukarıda görduğun gıbı bunu yaparım dıyenler var bı asla yapamam dıyenler var yapmam dıyenlerın ıcınden bıtane bul kendıne la :D

• mesaj vermiş sana işte :)

0|0
    0|0
  • hacı sen daha iyi tanırsın ama güveniyosan seni yakın hissettiğindendir yok tırt diosanda alma boşver:)

0|0
    0|0
  • dertten kurtarmak istemiştir belki:)

0|0
    0|0
  • vayy be kızlarında bölesi.

0|0
    0|0
  • Senin zaten alacağını biliyordu; en azından işe yarar birşey almış olacaksın.

0|0
    0|0
  • Haklısın dostum bu tür davranışlar insanın karakterini belirler

0|0
    0|0
  • Hediye kabul etmek sünnettir. Ama bilmeden bana şunu al demek doğru mudur bilmiyorum. Kendisine sor neden böyle dediğini. Dürüst ve hakkaniyetli olun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...