Spor salonuna akşam 6 ile 8 arası gidiyorum benim yemek programım nasıl olmalı şimdi geldim 3 ve yemek yemelimiyim?

spor salonuna akşam 6 ile 8 arası gidiyorum benim yemek programım nasıl olmalı şimdi geldim 3 ve yemek yemelimiyim? Spora gitmedende yiyemiyorum çünkü orda çok zorluyor 3 ten sonra yemiyorum falan ne yapmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle amaç nedir.. Zayıflamak, kilo almak ya da fit bir vücut?
    Beslenme alışkanlığı öyle kolayca kazanılabilen bir şey değildir. Ve bunun düzenli olması en büyük zorunluluktur.. Normalde metobolizmana göre bir beslenme planı hazırlayıp gerekli besinleri listelemelisin... Ve malesef hayat şartları herkes için eşit değil. O yüzden öğününü her zaman tüketmelisin spordan sonra ya da gece saat 10:00' da olması farketmeksizin.. Tabi bu hamur ya da yağlı yiyecekler olmalı anlamına gelmez... Ama Tavuk ve salata, Muzlu, çilekli, yulaf ezmesi tarzındaki hafif ve besleyici gıdalar olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• spordan sonra yemek ye kilo almak istiyorsan lakin kilo verceksen spordan 1.5 saat önce ye.

0|0
    0|0
    • Ben 1.77 boy 61 kiloyum. 1 -2 kilo var daha çok göbek bölgesi için gidiyorum spora. Ne kilo alcam ne kilo vercem. 1 buçuk saatte beni rahatsız ediyor sporda

• Antremandan 1 buçuk 2 saat önce yemek yemelısın ortalama.

Antrenmandan sonra yulaf ile beraber proteın alman yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...