Danielle Steel kitapları hakkında konuşmak ister misiniz?

Selam. Danielle Steel kitaplarına hayran olduğum tek yazardır. Eğer aranızda onun kitaplarını okuyacak kadar şanslı olanlarınız varsa hangi kitabını okudunuz ve ondan neden etkilendiniz(okuyup da etkilenmemek mümkün değil bnce) bunlardan bahsetmenizi istiorum.Öncelikle genel olarak bahsedicek olursak bu kitaplar adına bakıldıında tipik bir aşk romanından başka bişey hissettirmez size.Ama okursanız aslında dier okuduklarınızla kıyasladıınızda oldukça farklı olduunu içinde aradığınız herşeyi bulabildiinizi göreceksiniz.

Neyse sonuç olarak bunlarda merak ettiğiniz paylaşmak istediğiniz noktalar olursa yazın tartışalım.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben lisedeyken okumuştum adıda kaderin tuzağı mıydı neydi? Öyle aklımda çok kalmamış belki de bilinç seviyesinden olmuştur gene bakacağım ama merak ettim böyle bahsettiğine göre, bu aralar khaled hosseini okuyorum ben.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben pek beğenmem bu yazarın kitaplarını yapmacık buluyorum üslubunu da beğenmiyorum sürükleyici gelmiyor ama tabi herkes için farklıdır. Ben aşk romanlarının hepsini okuduğum ve özellikle bazılarını defalarca okuduğum Judith McNaught a bayılırım.

0|0
    0|0
    • dha önce okumamıştım deneyeblrm. tercih meselesi tabi herkesin aynı sözcüklerden anladığı hissettiği farklıdır. yine de teşekkür ederim.

• Tarihi aşk kitabıdır bir çoğu. Cennet , mutluluk şimdiki zamana göre. Ancak Düşler Krallığı ve İçinde Aşk Saklıyı öneriyorum.

Yükleniyor...