Şınav bile çekememek?

bugün kas geliştirmeye karar verdim şınav dahi çekemiyprum daha tam inmeden bile 3 tane çekebiliyorum zamanla yapabilirmiyim yoksa kolumu farklı atiremanlarlamı güçlendirmeliyim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hergün arttır tempoyu 3 ten sonra tıkanıyorsan ilk 2 gun 3 yap bırak 3. gün 4 e çık sonra aynı bu düzen devam ettir zamanla alışır vücut ben 1 tanede tıkanan adamdım şimdi 10 a kadar çıktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanla alisir vucudun ;)

0|0
    0|0
  • Yaparsın heralde zamanla

0|0
    0|0
  • Büyük lokmayı yuta bilmek için çiğnenen gerke ;) zamanla yani azdan çoka dogru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• zamanla yapabilirsin ama farklı antremanlarla kondisyonu arttırmak gerek sigara içiyorsun bırak öncelikle yağlı yemeyide bırak

0|0
    0|0
  • kanka zaten tam inmiyorsun ki nizamide sadece kolun iniyor bacaklar yukarda kalıordu yanlış hatırlamıyorsam da neyse yavaştan barfiks çalış ve şınav çek birazda kondisyon için koşu yap diğer bölgeler de incecik kalmasın istiyosan mekik çek tam 6 ayda ortalama bir insandan biraz daha yapılı olursun 2 yılda zımba olursun :D

0|0
    0|0
  • Öncelikle beslenmen çok iyi olmalı şınav için de dizlerini yere koyarak şınav çek bu şekilde başla geliştirrisin yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş çekmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Baslangic pozisyonu olarak dizustunde sinav sekilleri var o hareketleri deneyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Sinav bos is git salona bench press calis

0|0
    0|0
  • Şınav görüldüğünden çok daha zor bir hareket. Hiç spor deneyimin yoksa 3er kiloluk iki Dumbell al ve onlarla egzersiz yap. Google a Dumbell la kol egzersizi yaz çıkar

0|0
    0|0
  • şınav vaziyeti al ve öyle bekle dayanabildiğin kadar çekersin zamanla bir anda olmuyo

0|0
    0|0
  • Zamanla yaparsin, hem kolunu gelistir hem gunluk yapabildigin kadar yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...