Blackberry'li insan tipi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genel olarak insan sınıflandırmam ve sınıflandırılmamalıda. Yalnız gerçekten şu BB si olan insanlar sanki hepsi aynı tip insanlarmış gibi. ''Cool'' takılmaya çalışan, biraz telefon cahili, BBM i whatsappa üstün gören tipler. Sizin düşünceleriniz neler bu konu hakkında :)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• ttp://images.intomobile.com/wp-content/uploads/2010/11/iPhone-BlackBerry-Android-csection-660x933.jpg link veremiyormuşum.ne acı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link

hepsi aynı bunların.

0|0
    0|0
  • Yoo öyle değiller.

1|0
    0|1
  • eski işimde müdürler kullanırdı o nedenle bb görünce onları anımsarım, itici

0|0
    0|0
  • Açıkçası alakasız buldum. Blackberry telefon kullanıyorum fakat ebeveynlerimin hediyesiydi. Telefonla hava atılcak yaş geçmedi mi ya. Değil whatsapp internet paketini bile kapattırdım beni oyalıyor diye. İnsanları sınıflandırmamak lazım.

0|0
    0|0
  • bb var ama whatsapp kullanıyorum o.0

telefon merakım yoktur. iş yerine hediye geldi bi kaç tane. babam al kullan dedi ben de kullanıyorum. şimdi ben coolum vay canına :)

0|0
    0|0
  • hava civa

0|0
    0|0
  • gayet normal insanlarız, bbminiz yok diye kıskanmayın hıh :P

0|0
    0|0
  • özentilikten ölecekler!

0|0
    0|0
  • hiç bir insanı sahip olduklarıyla değerlendirmedim, o yüzden bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• BB kullanıyorum ancak mecburiyetten. bunu mesela benim kendi paramla alsam 100 lira vemeyeceğim telefona öğrenci haliyle 1000 TL verip, eline onu alınca kendisini bir ceo haydi o olmadı bir VP zanneden gençleri kastediyorsan olabilir.

çok dandik bir telefon tek alamet-i farikası güvenlik, ve güvenli mail iletişimi

0|0
    0|0
  • küçük insanların, basit nesneler üzerinden büyük sükse yapmaya çalışmalarına yalnızca gülüyorum. totalde bir cep telefonundan bahsediyoruz.

0|0
    0|0
  • Nokia 1100 sıfır kullanarak da cool olabilirsiniz Bknz Goktug . (: Blackberry ile ceviz kırabilirmisin hayır blackberry nin feneri var mı harici yok ee o zaman (:

0|0
    0|0
  • Bb candir

0|0
    0|0
  • Üzerinde yüzlerde tuş olan telefonları sevmiyorum.Bu bb olur cb olur ff farketmez.

0|0
    0|0
  • bilmem fark etmedim..bb'li olanları

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.İsterse elmas kaplamaları telefona sahip olsunlar.

0|0
    0|0
  • BB'li insanlar mı "cool" muş? 400 TL falan değil mi o telefon ya?

500 TL vereyim... Gözünüzü seveyim ya.

1|0
    0|0
Yükleniyor...