Sınıfın en çalışkanına aşık olmak neden oluyor?

ilkokulda filan erkeklerin çoğu hep sınıfın en çalışkan kıza aşık olmazmıydı ? :D.tabi sütün önde gidenleri olandan bahsetmiyorum.kız güzel se bir de çok çalışkansa hemen erkekler aşık oluyor.sizce bu doğrumu ? sadece ilkokulda mı böyle oluyor yoksa lise-üniversite de mi aynı ? :D

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir zaman böyle bir şey yaşamadım.orta seviyedekilerle takılmışımdır hep.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yoo ben hep sevişgenlere oldum

0|0
    2|0
  • üniversitede ki çalışkan kızlardan nefret ederim şahsen çünkü çok benciller :)

0|0
    0|0
  • Deli dolu olanlar hep ilgimi çekmiştir

0|0
    0|0
  • biz sınıfça maldık en yüksek notu alan bi kız vardı 50 alıyordu oda bacaklarına yazıyordu kopyayı

1|0
    0|0
  • Tamamen doğru

0|0
    0|0
  • Kız dediğin azcık mal olmalı, zekisiyle uğraşılmaz arkadaş =)

0|0
    0|0
  • sınıfın en çalışkanı bana aşıktı birkere

0|0
    0|0
  • bence böyle bir şey yok her zaman bana çekici gelene daha yakın ve samimi olmşumdur..

0|0
    0|0
    • bana da öyle oluyo valla ama çevremdekilere bakıyorumda onlar çok farklılar ya :D

• var öyle değişikler :)))

• Okul hayatım boyunca çok fırlamaydım ve aynen dediğin gibi sınıfın en çalışkan (güzel olması daha önemli) kızlarıyla birlikteydim. Lisede de böyle idi evet. Üniversitede özellikle tembel kızları seçip ders çalıştırıyordum.

Saygılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çalışkan olana herkes aşık oluyor.Özellikledde üniversite ve lisede çalışkansan kızlar peşinden koşuyor :D

0|0
    0|0
    • neden daha mı karizmatik oluyolar.

• sanırım . başarı yüz güzelliğinden daha önemlidir.çünkü yüz eskir ama başarı her zaman canlıdır her zaman ben buradayım der.

• erkekler baksin.

0|0
    0|0
  • haklisin..

0|0
    0|0
  • Nerdlük prim yapmiyo beyb

Belki bi nebze geeklik, o da kalem etek gozlukle pekistirilmeli falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...