Carlos Arroyo'nun kaçışı?

Carlos Arroyo, parasını alamadığı için gs ile yollarını ayırdı. Adam 6-7 aydir parasını alamıyormuş. Feda zamanı menemenle dalga geçen, para komidinin üstünde diye pankart açan gsliler bu durumla ilgili ne düşünüyor? Anlaşılan o ki ilahi adalet diye birşey gerçekten var. Zor durumlarda karşısında ki ile dalga geçen yukaridan bakanlar ayni duruma düşüyor. Bakalim paçanizi nasil kurtaracaksiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray beter durumda dahada beter olacak aynı şekilde futbolcularında parasını ödemiyorlar ve ellerinden imzalı kağıt alıyorlar utanmadan birde albayrak açıklıyor

1|1
    2|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Hep Galatasaray ile ilgili sorular soruyorsunuz nedenini çok merak ediyorum zevk mi alıyorsunuz bundan ben olsam beşiktaşın başarısıyla ilgili sorular açardım

2|3
    0|0
    • Beşiktaş ile ilgili sorularim da cevaplarim da var.

• Uefa kupası falan kazanamaz bunlar. Beşiktaşın tarihi başarısızlıklarla dolu olduğu için böyle en ufak şeylerde çılgınca seviniyorlar. Dün birisi ligin en iyi yabancısı kim diye sormuş bu hazımsız Beşiktaşlılar Dembaba demiş Sneijder varken:D

• Renktaş bunlarla uğraşmaya değmez 2 sene oncede Sneijder i Fernandesle kıyaslıyorlardı ama en sonunda Fernandesi kendileri kovdular:)

• iyi olmuş bize gelsin :)
    iyi gün taraftarı baskette kayıp şu an futbola yöneldiler basketi takan kim diyecekler

0|1
    3|3
    • Bakalim derbi sonrasi burada olacaklar mi.

• kendilerini nimetten sayıyorlar 4 yediklerinde bu yorum yapanların yarısı yoktu şımardılar allah gösterir elbet

• Vay Balıkesir, sen nelere kadirsin !
    hahaha :D

3|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz Beşiktaş gibi oyuncularımıza sen sözleşmende indirim yap yoksa seni kadro dışı bırakırız diye tehdit etmedik.
    İlahi adalet bu sene oldu evet ama nede oldu Biliyormusun? Galatasarayla dalga geçenler Galatasarayın karşısına çıktıkları zaman şamar oğlanına döndüler.
    Bu arada Galatasarayın Şampiyon olacağını anlayanlar bunu golgelemek için böyle sorular soruyor.

2|1
    1|0
    • İki hafta lider olmak bir başariysa, bu kadar ufak hesaplara kalkişmam.

• Ben Demba Ba daha iyi gibi bir iddaa da bulunmadim ama herkesin kendi fikri vardir. İsteyen Demba Ba diyebilir. Şu soruyu bir de çarşi mi , ultraslan mi diye soralim avrupa da. Bakalim ultraslani kac kisi taniyacak.

• 2 tane doğru olmaz 1 tane doğru vardır. Çarşı sadece futbolla ilgilenen bir grup değil her işin içindeler bu yüzden daha fazla tanınmaları normal

• oncelikle sorunu gs bole bole olmus ne dusunuyorsun desen daha iyi ve etik olurdu yok pacanizi nasil kurtaricaksiniz brz komik olmus adama bu soruya sanene seni ne ilgilendiriyor derler ama bn demiyorum. Gelelim konuya acikcasi cokda uzulmedim basket vokeybol hentbol vs vs fazla onemli gormuyorumda pek ilgilendigimde solenemez acikcasi ama kotu olmus tabi ins biran once atlatilir bu durum. Son zamanlarda gs sorularin cok bjkde pesinden geliyor tabiki olabilirde dikkatimi cekti.

1|1
    1|0
    • İsteyen istedigi cevabi verebilir direk sanane de diyebilir hakaret, küfür vs olmadikca saygi duyarim. Daha once de dedigim gibi burasi ozgur bir platform daha cok guncel ve bende ilgi uyandiran konularda soru aciyorum.

• Bilirim bilirim bilmezmiyim :)

• Biz 4. yıldızı takacağız diye sabırsızlanırken, Arroyo gitse ne olur? Hem parasını alamayan adam hakkıdır gidecek tabi. Ayrıca bir tane gider 10 tanesi gelir seneye, para işleri kolay çözülür Türkiye'de, hem bakarsın ''sizin tüpçü'' bize de para hibe eder belki :) Ama hepsi bir kenara Balıkesir maçı da unutulmaz, iyi maçtı...

0|0
    0|0
  • Kime ne kardeşim? Adam parasını alamadı haklı yere gitti batan ne?

2|0
    0|0
    • Soru adamin parasini alamamasi ya da gitmesi degil, dalga gecilen durumun basa gelmesi.

• Biz dalga gecmicez zaten sadece gs nin tavrini hatirlatiyoruz. Bizim durusumuza yakismaz zor duruma dusene tekme vurmak. Bize yapildigi gibi.

• Tabii.. Kümede kal Galatasaray.. Unutmadık

• Gassaraya 1 Feneve 2 Ehe:/

0|0
    0|0
  • Zuhahahahahahahahaahahahah

Sen raad ol. Bizde para bulunur.

0|1
    0|0
  • Bu durum neden seni gerdi bu kadar

0|1
    0|0
  • Bize bisey olmaz şampiyon olursak bir kac tanede futbolcu sattik mi tamamdir

0|0
    0|0
  • gsliyim ama arroyo haklı adam babasının hayrına mı oynucak?

0|0
    0|0
  • Bir GS'li olarak adamın hakkıdır sonuçta babasının hayrına oynamıyor. şu romantiklik bir bizde var. bu ve benzer adamlar parasını verince oynar. ha ahlaklıdır parasını alıpta yatan adama benzemez işte o zaman adamdır. Yolu açık olsun büyük oyuncuu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...