Kadınların giyimlerindeki püf noktaları

Kadınlar, giyim ve aksesuar konusunda dış görünümlerini güzelleştirme anlamında erkeklere göre çok daha avantajlılar. Topuklu ayakkabı ile boy sorunlarını giderebilirler, makyajla cilt ve yüz hatlarını belirginleştirebilir, sutyen ile göğüslerini diri ya da büyük gösterebilirler, gibi. Bunlar bilinen genel şeyler. Biz erkeklerin daha az bildiği diğer püf noktaları nelerdir?

Güncellemeler:
Kadınların bu başvurdukları yöntemleri soruyorum, biz erkeklerin çok da bilmediği ve kadınların yaptığı.

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• valla ben bişey yapmıyorum zaten bildiklerimin hepsini de yazmışsın ama ben doğal güzellikten yanayım zaten en güzeli bu

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle; doğalı en güzeli. Ama bence kadın bakımlı olmalı, erkeklerden onu ayıran özelliği olmalı. Demek biz erkeklerin bildikleri zaten olan şeylermiş, daha fazlası yokmuş :)

• tabi bakımlı olmalıyız temel şeyleri yapıyorum ama doğaldan kastım boya küpü gibi de çıkmam dışarı yani mesela saçlarım da boyalı değil

• Evet, doğrusu da bu zaten. Tebrikler ve +1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bal sürüp dudaklarını parlatabilirler ışıltılı maskeler yapıp yüzünü daha parlak gösterebilirler saçını boyayıp beyazlarını kapatabilirler. ve daha neler neleeer

0|0
    0|0
  • avantajli degil.. kadinlar bakimlidir

0|0
    0|0
    • Avantajdır; mesela bacak boyu kısadır, ama topuklu ayakkabı ile bu giderilebilir. Gene dediğim gibi göğüsler sütyenle toparlanabilir. Bunların bakımla alakası yok ki.

• erkeklerde avantajlidir gizli topuklu erkek ayakkabilari var.. kelse sc ekebilir. vs vs..

ama kadinlar erkeklerden daha bakimlidir

• Amaç geneli sorgulamak, istisnaları değil. Erkeklerdeki gizli topuk sayısı ile topuklu giyinen kadınların sayısını oranlarsak sanırım denizde damla kalır. Saç ektirmek tıbbi bir olay, aynı boyutta kadınların da silikon vs. gibi uygulamaları var. Benim sorum tıbbi değil, giyimle alakalı. Kadınların bakımsız olduklarını iddia etmedim zaten, ya da erkeklerle kıyas sorusu sormadım. Neden sorunun dışına çıkıyorsun?

• İçime külotumu sütyenimi giydikden sonra önemi yok gerisinin.

0|0
    0|0
  • cüzdan malbora araba anahtarı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• (Boy, makyaj, sutyen)

Farkında mısın, yatağa girince, bu saydığın şeylerin hepsi tamamen yok oluyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle... Ve herkesin en doğal hali olması gerektiği gibi ortaya çıkıyor.

• Sen de makyaj yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Neden sadece cevaplamak için cevaplıyorsun ki :)

• Sen idrarın iyi birşey olmadığını söylediğin için gerçekleri bilmen adına ve cahil kalmaman adına yardımcı oldum.

• İdrar bizden gidenlere yapılan bir benzetmeydi, ve sanırım seninle ilgili düşüncelerimi değiştirmem lazım, şu ana kadar bu teşbih furyasını idrak ettiğini düşünmüştüm, sen ise olayın idrak değil idrar kısmında kalmışsın.

Yükleniyor...