Bara yalnız gitmem garip kaçar mı?

Bi bakiverin arkadaslar.. Simdi durum su, ben biseksuel oldugumu fark ettigimden beri lezbiyenlerin de oldugu bir bara gitmeyi istiyorum. Ama benim bu sekilde hic arkadasim yok ve bu tur bir tane mekan biliyorum ama yalniz gitmeye acikcasi cekiniyorum.. Yalniz gitsem cok mu kotu olur? Ben aliskin degilim barlara tek basima gidip oturmaya..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• git birsey olmaz ben bir kız arkadasa eslik etmistim lezbiyenim ben bayanları cok seksi buluyorum diye onunla taksimde lovebara gittik anammm ne cok i*ne varmış piyasada haberim yok :-)

kızlarda vardı tabi sonra bir kız yazıldı sohbet falan banada döndü kız istersen bir gay arkadasım senden hoslanmış bana mesaj attı istersen hep beraber takılabiliriz. lafları döndü yok dedim heteroseksual bir ilişki tercihimdir. geyikleri ile kurtardım kız arkadasım 2 kisinin telefonunu aldı

banada bakan oldu zaten deniz mevsimi bronz tem kara kas karagöz falan ilgi cektim biraz ama i*nelikmi hastalık bence ama bayanın bayanla ilişkisede estetik diyorum :-) çelişki

1|0
    0|0
    • hmm bu bari yazdim bir kenara. tesekkurler..

Erkekler Ne Diyor 12

• Bi git ortama bi bak nasıl bi yer çok içme çok da durma sonra içerdfe rahat hissettiysen bi kaç gün sonra bi daha gidersin daha uzun süre kalırısn

1|0
    0|0
  • neyden korkuyon, sana ne yapabilirler sence..? bekaretinimi alırlar olmayan şeyleriyle..? yersiz bir korku, onlar senin hemcinslerin.. yamyam, değillerdir herhalde..

0|0
    3|0
  • Bir barda bir bayanın yalnız oturmasına cevap verecek binlerce erkek olacaktır, ama madem bu tarz ilişkilerin yaşandığı bir bar olduğunu biliyorsun, sadece git içkini söle ve sağı solu kes bence... Bu şekilde ulaşmak istediğin hedef kitle sana daha emin ve rahat yaklaşacaktır.

0|0
    0|0
    • erkekleri almiyorlar zaten dedigim yere. o yuzden daha rahat.

• evet istanbul. kendin icin istesen de yargilamazdim zaten..

• Yargılanacağım için demedim... "gayler yazar soyleyim" uyarına karşılık bir cevaptı :)

• Biseksuellik dışa isyandır. Sonuca varılamayıp beyin tam aksini ispatlamaya çalışır. Aslında sen kızlardan hoşlanıyorsun :) Ondan hep başarısızsın. Bence bir bardan önce psikiyatrisi öneririm

0|0
    1|0
    • basarisiz derken?

• kardeşim kusura bakma ama beni illa konuşturucan. Önündeki cinsel organın neden yapıldığı ap açık. Erkeklerinkide neden yapıldığı ap açık. Neden erkekler güçlü kadınlar güçsüz. Neden böyle bir denge var? Hiçmi oturup düşünmüyorsun genetik okumaya gerek yok bunun için 3 yaşındaki çocuk bile anlıyor. Hastalık olduğunu söylüyorum. Televizyonlara o kadar yayıldıki + çevreye normal gibi davranılıyor artık çünkü kimse uğraşmak niyetinde değil. Burada seni sen kurtaracaksın

• link he he

• Yolun sonu kötü

0|0
    0|0
  • Yalnız gitmeni hiç tavsiye etmiyorum ilk once bır arkadas edin.

0|0
    0|0
  • başına belamı alıcaksın illa ki

0|0
    0|0
  • kaçmaz niye kaçsın diyeceğim ama burası TR. gittiğin bara, lokasyona bağlı diyeyim bari

0|0
    0|0
  • oturabilirsin kız(teknik olarak) isen her bar sana açık

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz git. Bu tarz yerleri banada söylermisin?

0|0
    0|0
    • istanbulda mor kedi var sugar var gayler icin. baska bilmiyorum.

• istememek degil. dedim ya kisisel algilama diye..

• Normal bir kız arkadaşınla gitmeyi dene.Yakın arkadaşın varsa seni anlar.

0|0
    0|0
    • yakin arkadasimla gidemem ya.. o olmaz :(

• O zaman tek git.Yani kötü birşey yapacaklarını sanmam.

• yeni yeni şeyler çıkıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bi bira al

biranın sonu gelmeden zaten bakış,kesiş derken işte uygulamada deneyim sahibi olursun

1|0
    0|0
  • orda biriyle tanışırsın mutlaka hiç olmadı çalışanlarla sohbet et..

0|0
    0|0
Yükleniyor...