Sevgilimle ilişkim görev gibi...

arkadaşlar sevgilimle ilişkim görev gibi olmaya başladı. banyoya gir mesaj at, dışarı çık mesaj at, oraya buraya git mesaj at, anneme bile bu kadar hesap vermiyorum. haber vermeyince vay neden haber vermedin merak ettim bilmem ne bir sürü afra tafra sanki ayağımdan prangalıyım bir yere giderken strese giriyorum.

0|0
16|6

En İyi Erkek Görüşü

• kız dediğin taktınmı koluna yakışmalı

attınmı duvara yapışmalı... felsefesine göre yeniden biçimlendirmelisin ilişkini. patronun kim oldugunu göster,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Off ben de senin sevgilin gibiyim, attığı adımı bilmek isterim :( Bu sevgiden kaynaklanıyor ama haklısın sıkıcı bi' durum :(

0|0
    0|0
  • Düşününce ben de aynı şeyi yapıyorum aslında ama farkında olmadan, bence söylemelisin ona. Yalnız iyi ki böyle bir paylaşımda bulundun yoksa ben de bu hatayı yapmaya devam edebilirdim.

0|0
    0|0
  • Uyarsan bile , bu sefer diyecek ki " Benden sıkıldın , tamam artık ben bir şey demeyeceğim, beni sevmiyorsun" cart curt... Hemen tripler , afralar taflar gelecek.. Ben de yaşadım valla çok bunaltıcı. Napılmalı bilemiyorum ~

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle bu kız sana güvenmiyor ama bir yerlere haber vermekte doğal olanıdır mesela o sana haber vermiyor sen bi arkadaşından duyuyorsun senin kız arkadaşın şu kafede şunla oturuyor diye zoruna gitmez mi

0|0
    0|0
  • Boguluyo gbi oluyosn dimi bazen.. Ama sen alistrmissin. Soyle ona benimde.ozel hayatm war herbseyini haber vermk zornda deglsn hele banyoya grdgini...

0|0
    0|0
  • sıkıldığını seni sıkmaması gerektiğini söyle ona o da kendince kısıtlasın kendini

0|0
    0|0
  • haklisin

bende senin sevgilin gibiyim :(

sevgilim yok iyikide yok yoksa onu hep skardim..

umarim degisirim

0|0
    0|0
  • Başka işi yok mu,daha önemli bir işi?

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım bende yakında bi kafese koymasından korkuyorum bakam...

0|0
    0|0
  • aynısını sen de ona yap hatta daha fazlasını baskın taraf ol bi daha yapıyo mu :)))

0|0
    0|0
  • Dün Yalan Dünyayı izledin mi oradaki Emire dönmüşsün:-D

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmalisin

0|0
    0|0
  • ona de ki kızım bak tren kaçıyor haberin olsun :D

0|0
    0|0
  • Kasma.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum şu olaydan ya.Doğru düzgün bir şekilde anlat derdini kıza.

0|0
    0|0
  • erkek değilmisin vur elini masaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hesap soran sevgili, uzak olsun

kendini kurtar aga

0|0
    0|0
  • Rolleri değiştirmişsiniz sanırım hesap vermek zorundamısın ?

0|0
    0|0
  • böyle giderse birbirinizden erken bıkarsınız

0|0
    0|0
  • Hemen ayrılmanı öneririm !

0|0
    0|0
  • tamam beni önemsiyorsun çok güzel ama fazlası bana nefes aldırmadığını söyle ikiniz birbirinizin herşeyi değilsiniz sonuçta yaşamanız gereken kendi hayatınızda var salın biraz kendinizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...