Ks'de yanlış anladığınız şeyler nelerdi?

siteye ilk geldiğimde verdiğim cevapların seçilmiş olduğunu görüp vay anasını artık ne kadar iyi cevaba açsalar takır takır beni seçiyorlar dedim. manyakmıyım? şüphesiz. peki ya siz siz neyi yanlış anladınız?

Güncellemeler:
dalga cevaplar istemiyorum ciddiler yazsın :)

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• Soru was here¿

1|0
    0|0
    • peki ya siz siz neyi yanlış anladınız?

• Ben anlatılanı anlamadım ama soruyu anladım :(

• O sitenin kabahati =))

İlk zamanlar bende ''Oha lan hepsini seçmişler'' diyordum.

Sonra dünyam başıma yıkıldı =((88

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Haggat he o yeşil renk seçildiyi görünce yuh ne kadanda çok beni seçmişler halbusem bi poka yaramazdı o cevap dediydim.1 gün sonra falan öğrendim ama gerçeği

0|0
    0|0
  • seçilmiş derken en iyi cevap seçmek anlamında mı

0|0
    0|0
  • kaldırsınlar bence bu en iyi cevabı ya da bir kere seçilebilsin ben sürekli değiştirmek durumunda kalıyorum. sorunun cevap limiti yok heh diyorum cevap sıklığı düştü en iyi seçeyim hop beş dakika sonra daha iyisi geliyor ya da ilk seçilene verilsin ne veriliyorsa sonra değiştirilen ise fakir ama gururlu kalsın

1|0
    0|0
    • o zaman seçmekte acele etme, 10 gün sonra topluca en iyi cevaplarını ver

• teşekkür etmeyince de değiştiren var:(

• üzülme daha iyisini yap miss

cake teşekkür hiç beklemem. genelde ben de etmiyorum, değiştirmişsem hakikaten daha çok hoşuma gittiği için değiştirmişimdir

• Burada cidden sosyal bir yardımlaşma ağı olduğunu sanmıştım

Sonra siteye yaşadığı acı bir durumla ilgili soru soranlara bile "ne dion la" tipte ve umursamaz cevaplar yazanlar olduğunu görünce

Siteden mi soğuyim insanlardan mı bilemedim

Hala da bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • dingil bir öz eleştiri.

0|0
    0|0
  • onu anladımda. Seni anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • İlk Açtığımda Bende Öyle Sevinip Kendi Kendime Gelin Güvey Oluyordum :) Sonradan Anladım Gerçeği,Anlamaz Öğrenmez Olaydım :D

0|0
    0|0
  • elbiseni dövme sandım ooooooo dedim orta yere

0|0
    0|0
  • "en iyi cevap susmaktır. o yüzden asla en iyi cevabı veren ben olmayacağım.."

dingiltere kralicesi

1|0
    0|0
  • o nicki gördükten sonra ne kadar ciddi olabileceğimi sorguladım.

1|0
    0|0
  • hepsi sana ufaktan ufaktan yanaşma ayağı,

anlamadın mı hala.

bütün erkekler seni konuşuyoruz.

0|0
    0|0
  • bu konuda pekkomiğe çok gıcığım bunu da bilsin :(

1|0
    0|1
  • Pardon ama cevapların lens mi?

0|0
    0|0
  • en cevap öncülüğü bayanlarındır o yüzden hiç bir kez bakmadım bile

0|0
    0|0
  • en iyi cevaplar olabilir arada o kadar mühim değil...

0|0
    0|0
  • seni yanlış anladım:)

0|0
    0|0
  • Birşeyi yanlış anlamadım.Siteye girdim ve kuralları ve diğer şeyleri okudum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben bu en iyi cevap için bir kaç kere üyelerle kavga ettim.Bana verilen en iyi cevabı geri cekmelerini diledim ve bundan sonra hiç bir zaman en iyi cevap seçilecek durumlara girmeyeceğim :).Yeni bir döneme geçiyorum.Hepimiz biliyoruzki bir çok kere bu en iyi cevaplar kişiyle tanışmak için veriliyor veya buradaki arkadaşlar ya arkadaşlarına veriyor yada kendilerine :).Bazıları sık sık en iyi cevap başkalarına verip değiştiriyor.Kendi kafalarınca bizimle oynuyorlar.

Hakkımızda hayırlısı olsun :)

0|2
    0|0
  • 500 e yakın en iyi cevap sahibiyim , kararından dönen oldumu ekibi gönderiyorum ...

0|0
    0|0
  • en iyi cevap!

0|0
    0|0
  • 277 cevaptan 3 en iyi cevabın var ama bende takır takır diyince yarısı kadar vardır dedim düşüncemi yıktın :(

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle bir durum var artık en iyi cevap secildiğimde tesekkür etmıyorum çünkü neden soran kişi ani bir kıç çevirme eylemi ile baska birini en iyi cevap seciyor benım tesekkür de ortada yetim gibi kalıyor.

0|0
    0|0
  • keşke hep beni seçseler

0|0
    0|0
  • Hankisini.

0|0
    0|1
    • cevaplar kısmında seçildi diye yeşil olarak yazılıyor ya ben benim cevabımın seçildiğini düşünüp çok iyim sanırım dedim

• Yeşil öenmli değil ki bal kabağım. Gül olması önemli :(

Yükleniyor...