"Sadece çirkinler başkalarının karakterine bakar "

" sadece cirkinler baskalarinin karakterine bakar "

sözü hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

gercekden güzel insanlar dis güzelligine aldanirmi cirkinlermi ic güzellige bakar dis güzellikleri zaten olmadigi icin

Güncellemeler:
bir film izledim yabanci ve orda adam bööle bir söz sööyledi ogluna bende düsündüm komik geldi ama hakli aslinda diye düsünüyorum

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar iç güzelliğe bakmıyor(genelde).Çevremden biliyorum insanlara aşık oldukları kişileri sorsan hepsininki güzel veya yakışıklıdır.Ancak bu çirkinler içinde geçerli onlarda aslında dış güzelliğe bakar bence ( çirkin olduğumdan biliyorum) ne kadar iç güzellik diye tuttursalarda içlerinde hep bir istek vardır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sözü düzelteyim sadece çirkin tarafları ağır basanlar dış görünüşe bakarlar diyerek doğru söylemiş arkadaş insanın dış görünüşü çok güzel görünüyor olsun ama içi kötü olduktan sonra neye yarar ...

1|0
    0|0
  • güzellik geçicidir . seni aldatan döven bi adam yakışıklı olsa ne yazar?

1|0
    0|0
  • Sözü düzelteyim sadece çirkin tarafları ağır basanlar dış görünüşe bakarlar.

0|0
    0|0
  • saçma geldi...

0|0
    1|0
  • Yanlış olurmu öyleşey sadece çirkinler bakar külliyen yalan zaten bir film senaryosu ciddiye alınmazki hepsi kurmaca

0|0
    0|0
  • Yorum Yok hepimizi ALLAH yarattı inkarmı gelelim onun verdigi güzellgiimize?

0|1
    0|0
  • dışı seni yakar içi beni yakar

0|0
    0|0
  • insanın sireti suretine akseder yani yüz kalbin aynasıdır...

0|0
    0|0
  • Nereye baktığın değil nasıl baktığın önemlidir (:

0|0
    0|0
  • hmm ne diym ya :)

0|0
    0|0
  • niye böyle düşünüyorsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyi niyetli çirkin "aman, ben çirkinim karşımdaki insan herşeyiyle güzel olsa bari" diye düşünür. Kötü niyetli çirkin ise "madem ben çirkinim karşımdaki de benim kadar çirkin olmalı" diye düşünür. Demem o ki, güzel insan ve çirkin insan yoktur, iyi insan ve kötü insan vardır.

1|0
    0|0
  • jim carrey filmi mi? :)

1|0
    0|0
  • dişiliğinden dolayı kişiliğine pek bakmayan denyo erkeklerimiz mevcut tabii

1|0
    0|0
  • bu söze katılmıyorum. bence "sadece zeki insanlar baskalarının karakterine de bakar" olmalıydı.

0|0
    0|0
  • ben çirkin değilim uleyn

0|0
    0|0
Yükleniyor...