Facebook resimlerini silmeli miyim ?

biz ayrıldık.. içim acıyo çok özlüyorum.. facebok hesabını dondurmuş 5 gündür hiç bir haberi gelmiyor. bilgisayarımda resimleri var sürekli onlarla yaşıyorum.. bakıp hüzünleniyorum

sizce resimleri silmelimiyim.

siz olsaydınız ne yapardınız.

ayrıldığınız sevgilinizi hatırlatacak unsurları saklar mıydınız ?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• yok direk silerim sadece bir iki resimi beraber gecirdigimiz cıplak ve romantik resimi zipleyip mail atarım kendime ilerde bir sey olur diye

basıma geldi bir hatunla cıktım 2 sene bakireligini falan aldım evlilik modunta takılıyoruz hatun meger beni birisi ile aldatıyor. sonra ben ayrıldım bundan kendisi ile görüsmedik bir kac ay sonra mahkemeden bana yazı geldi ben evlilik vaadiyele onun ırzına gecmisim falan bende beraber cekildigimiz o resimleri ve akcayda oteldeki kaydımızı cıkardım. beni aldattıgı cocuk ile karakolluk olmuştuk onunla ilgili ifadeyi verince savcılık hazırlık dosyasını red etti. simdi ben kıza sırf gıcıklık olsun diye tazminat davası actım maddi ve manevi 2.000 tl ve kazandım. maasından kestiriyorum

o yüzden neyi siliyorsan dikkat edin derim .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• silmem - yırtmam - atmam vs. sende bende yaş olarak olgunlaşmıs insanlarız. geçmişine saygısı olmayan biri olmak istemem. iyiyken hersey guzeldıde kotu olunca onların yerı çöp kutusu olmamalı. herkesın goz onundekı resımlerının sayısını azaltabılırsın ama hepsını sılmek çocukluk olur.geçmişe biraz saygı.

0|0
    1|0
    • hayır yaşanılan herşeye saygım var onu çok seviyorum çok özlüyorum ama acı çekiyorum.. günün 24 saati resimlere bakılır mı ben resimlerinle yaşıyorum .. yoksa silmek yırtmak istemem istermiyim sanıyorsun :(

• pekı ya barısırsan?

• sanmıyorum barışacağımızı.. gitmesini ben istedim çünkü.. hayrın yoksa zararda verme arkana bakma ve uzaklaş dedim.. sürekli ağlatıyorsun buna ne hakkın var dedim.. ve tamam dedi.. gitti..

• Bu yaşta nebu acele bur bir kendinize gelin ondan sonra yapacagını yap hemen silersin adam iki hafta sonra geri döner nedicen öfkelendim sildimmi demiyecekmi adam sana sen her öfkende her şeyi siliyormusun sen lise ögrencisi değilsin yapmayın lütfen ama taktir sizin elbet saygılar.

0|0
    0|0
  • silmelisin

0|0
    0|0
  • Sil gitsin. Daha fazla kafaya takıp üzülmeye değmez bu tür şeyler için. Hayat güzel. Neden olmuş bitmiş bir mesele için daha fazla üzülüp kendini yıpratasın ki?

0|0
    0|0
  • Silmemek baktikca daha Cok acı verir.. Eger bi parmak kangren olduysa kesip atmaktir malesef çözüm.. Tabi bi daha barışma olasiginiz sifirsa..

0|0
    0|0
  • Eğer tekrardan birlikte olma ihtimaliniz varsa silme biraz durulun sakinleşin düşünücek çok vaktiniz olsun ama birliktelik ihtimali yoksa sil bence yoksa unutamazsın.

0|0
    0|0
    • şuan kendisi yok tek resimleri var bir andan onlarıda silersem nasıl toparlnıcam onlar yoldaşım şuan ama bir taraftdan baktıkça yaram kanıyor acıyor. bir tüklü kabuk bağlamıyor. silersemde hepten boşluğa düşecem çok kararasız kaldım

• Sen onun resimlerine bakarken belkide o başka birilerine bakıyor şuan sil gitsin

0|0
    0|0
  • Saklama seni üzücek hiçbirşeyi hayatında tutma ;)

0|0
    0|0
  • her şey mazide kaldı yeni bir sayfa aç kendine hatıraların gölgesinde yaşama...

0|1
    0|0
  • sil

0|0
    0|0
  • ondan haber alamamak ve şu an ne yapıyor..düşüncesi deli ediyo demi

0|0
    0|0
    • hemde nasıll delirmek üzereyim ama gitmesini ben istedim.. arkana bakmadan uzaklaş dedim.. tamam dedi ve gitti. resimleri kaldı bana :(:(

• sende aynısını yap..araştırırsan resimlerine bakarsan dahada kötüye gider..

• her defasında neden diye sorgulamaktansa en kısa zamanda kurtulmak en iyisidr

0|0
    0|0
  • Yok silme tshirt ün üzerine bastır resimleri (:

0|0
    0|0
  • hatırlamak istemiyorsan bir dk bile durma diyorum

0|0
    0|0
  • sil lgitsin

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce ayrıldığım ve sonrasında hiç kimsenin olmadığı şimdi evli barklı bi de kızı olan eski sevgilimin resimlerini hala saklıyorum..ben de mi silmeliyim acaba?

0|0
    0|0
    • baktıkça acı çekiyor musun özlem oluyor mu peki ?

• bakmadan nasıl dayanıyorsun helal olsunn .. :(

• bakmamak değil bakamamak benimki.

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...