Benim Gibi Hafta Sonundaki Derbiye Kaybetme Kuşkusuyla Bakan Fenerbahçeli arkadaş Varmı?

Yemişim Şampiyonluğu veya Şampiyonlar ligini Kadıköy'de Galatasaraya yenilmemiz lazım 16 senelik emek var bunu kaybedemeyiz senelerden beri ilk defa içimdr bir kuşku var tabi bunda Alex gibi bir 10 numarayı gonderip yerine diego gibi 3 . sınıf bir 10 numara alan yönetimin payı ve Emenikeyi hala merkez santraforda oynaymaya devam eden İsmail Kartal'ında payı var. Benim gibi kuskuyla bakan varmı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• neden gizli offf
    yok bunu hiç bir fenerbahçeli düşünmez galibiyetten emindir ama gizliler düşünür

1|0
    0|1
    • O zaman böyle devam edelim Mesala Emenike hala oynamaya devam etsin gol atamayalım İsmail Kartal kalsın takım dahada kötü olsun bunlarımı diyelim yani.

• Senin çok faken var galiba bu işleri iyi bildiğine göre

• hemde çok 66 tane hesabım var senin gibi

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşim biz ne kadrolarla ne zorluklarla çıktık maça da yine vermedik kadıköy de maç onlar her sene bir bahane bulur o geldi bu geldi kesin alcam yine sonuç biyerlerine baka baka dönerler at o düşüncelerini aklından Kadıköy'den çıkış yok onlara Allah in izniyle

0|0
    0|0
  • Emenikeye piyasa yaratmak zorundalar oynatarak adam çok maliyetli. Alex olsa da şu an futbolu bıraktığı için size yararı olmayacaktı. Orda maç vermez fb

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok aslan kükrer

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizi galatasaray değil şanssızlık yener. Takım kötü oynamıyor baskı yapıyor pozisyona giriyor. Fenerbahçe avrupada en az gol yiyen takım ama şanssızlık işte bitirici vuruşu yapamıyoruz. Belki emenikeyle sow yeri değişebilir ama o kadar. başka birşeye luzum yok takım Türkiye için yeterli.

1|0
    0|0
  • Belli olmaz bu mac cok enteresan bir hal aldi bekleyip gorelim.

0|0
    2|0
  • sana bir soru dostum.
    Fenerbahçenin rakip takımında defans oyuncususun karşında hangi fenerbahçe forveti olmasından korkarsın emenikemi webo mu?

0|0
    0|0
  • Biz en kotu donemlerimizde bile yendik galatasarayı yıne yeneceğiz skor da veriyorum 3-1

2|0
    0|0
Yükleniyor...