Çok amaçlı spor salonu?

Arkadaşlar ben Ankara da yaşıyorum ve bir spor salonu aaçmak istiyorum ama büyük ve kaliteli bir yer olması tercihim. Tek amaç fitness değil içerisinde dans salonu, jimnastik, Tattoo &Piercing belki stüdyo olsun istiyorum. Bu konuda düşünceleriniz nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara'da pek tutmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Neden ki?

• Batmak istemiyorsan da reklamı iyi yap ücreti makul tut.

• Tamamdır teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer maddi durumun iyi ise savunma ve güç sporlarını hatta ve hatta fitness ve body building 'ide eklemen lazım ki bunun yanında tanıtımında önemli kızılay ve çevresinde onlarca spor salonu var senin onları görüp onlarda eksik olan herşeyi lehine kullanman lazım.

0|0
    0|0
    • Evet tabiki onları da düşündüm maddiyat karşılayabilirim tabi biraz zorlayabilir ama sonucunda batmak istemem

• Hala açmayı düşünüyor musunuz ve ne zaman açıcaksınız?

• Kardeş dediğin yer sana en az 250 liraya patlar benim düşüncem hatta lüks bir yer istiyosan dahada fazla

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor ama tutarsa iyi olur :S

• Önemli değil sadece neye göre hareket etceğin önemli ya alt kesime gençlere uygun fiyatta bir yer yap ki bu şartta gerçekten daha cok iş yaparsın böyle bir yerde sadece pztsi günü 5 bin en az günlük para cıkardıklarını gördüm kökü kardır bunun biliyosun bence öyle biyer yap

• Bakalm düşünce aşamasındayım görüşlerini dikkate alıcam cok sağol

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatto ve Piercing olmaz bence spor salonunda... kurslarda illaki olmali bayanlari müsteri olarak istiyorsan

0|0
    0|0
    • bir bina olarak düşün aynı yerde değil zaten

Yükleniyor...