Erkekler daha iyi bilir sanırım ne yapmalıyım?

iyi günler arkadaşlar. göbek kısmımın http://i.hizliresim.com/AAOYp0.jpg http://i.hizliresim.com/Yvd5A6.jpg böyle olmasını istiyorum. nasıl yapabilirim? 41 kilo 1.60 boyundayım bacaklarım ve belim çok ince ama göbeğim böyle değil şişik değil ama böyle durmuyor düz yani. bu illa sporla mı olur evde yapabıleceğim hareketler var mı? birde erkekler beğenir mi böyle kızları?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• evet ben beğeniyorum böyle kızları evde karın egzersizleri yapabilrisin google de ara pek çok egzersiz bulabilirisin. yalnız 41 de çok az biraz daha kilo alsan iyi olabilir

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama bana göre bir bayana kas falan yakışmıyo

0|0
    0|0
    • kol kası değil böyle görünsün karnım ıstyrm benim düz çünkü

• hmm, karın kası olabilirde ama abartılmamak şartıyla yakışıyo biraz onun dısında evde yapılabileceklerden biri mekik ben böyle fena gelistirmistim ama sen az yap tabi :D

• az olsun istyrm zaten çünkü göbeğim yok itici görünür

• evet sırt üstü uzanıp ayaklarını yerden bir karış kaldırıp dayana bildiğin kadar dur sıklıkla bu hareketi tekrarla

0|0
    0|0
  • Mekik çek
    evet hoşlar

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağlanma için en iyisi crunch hareketlerini düzenli olarak yapman gerek.

0|0
    0|0
    • yağlanma derken

• "böyle durmuyor düz yani" diyince ben düz durmadığı anlamını çıkartırım türkçen bozuk bence.
      Yinede resimlerdeki gibi olmak için spor spor spor

• k. bakma :( benim hatam. peki yapıcam

• evde hareketler yap mekik falan 2-3 ten başla 10 günde bir 3 arttır. 1 ayın sonunda değişimi görceksin :)

0|0
    0|0
    • peki çok tesekkür ederim :)

• özellikle bayanların vucutlarını sıkılaştırıp şekle sokmaları çok zor
    biyolojik yapıları erkeklere göre farkı
    ama bunu sağlıklı beslenme spor ve fitnessle başarabileğin de gerçek

0|0
    0|0
    • vücudum zaten sıkıda şu göbek kısmındakı duruş hoşuma gidiyr benim çünkü düz 41 kılodayım olur mu dersin?

• o gördüğün göbek kısmı zayıflıkla alakalı değil vucudunun yağ kas oranıyla alakalı

• hımm anladınm tesekürler

• Hanımefendi kadına kas yakışmıyor bence doğal hali daha hos

0|0
    0|0
    • hoş değil mi yani ben kas istemiyrm böyle görünmesi hosuma gidiyor kolda falan istemiyrm

• anladım peki teşekkür ederim

• Rica ederim hoscakalin

• Ya beslenmeni dengeli düzenle şekeri azalt karın ve obliq antremanı yap gün aşırı olur

0|0
    0|0
  • Mekik çek iyi geliyor...

0|0
    0|0
  • mekik cek

0|0
    0|0
  • Abartmamak sartiyla cok guzel durur. Fotodakiler ideal

0|0
    0|0
    • kas istemiyrm da göbeğim böyle görünsün istyrm ne yapmalıyım peki?

• Ahaha super o zaman :)) Evet evlenince cok saliyorlar :( Bana salmicak lazim :D Avrupadan ithal edicem

• :) en iyisi

• Evet erkekler beğenir ama yapması zahmetlidir.

0|0
    0|0
  • alt karin ve ust karin kaslarini ciddi sekilde calistirman lazim...
    ayni zamanda da kasik kaslarini ve bacak iclerinide calistirmalisin.
    evde yapabilecegin bir cok hareket var. evdede bu hale gelebilirsin.
    tabii bunlari yaparken beslenmenede coook dikkat etmelisin. 41kilo ne yaaaaa?

0|0
    0|0
    • çok saol. peki 41 kılo engel olur mu ki?

• Zaten kas olarak kilo aldin mi zayif durmaya devam edeceksin...
      ayni agirliktaki yag kutlesiyle, kas kutlesinin kapladigi alan cok farkli.
      5 kilo pamuk ile
      5 kilo demiri dusun

• anladım çok açıklayıcı çok tesekkür ederim

• kız balık etli olacak aga :) bu ne kemik torbası

0|0
    0|0
    • kötü mü?

• deme şöyle ya :(

• Valla bunlar gerçekler

Kızlar Ne Diyor 3

• Off benımde fızıgım tam olarak böyle ama o baklalardan ıstıyorum sporla karın haraketlerıyle sureklı yapılınca oluyor sanırım

0|0
    0|0
    • sporla mı hep ya bende çok zayıfım ama benim göbek böyle durmuyor düz yani göbeğimde yok zaten

• Ahahha aynen o mal yorumlarada bakma bızım fızıgımız gayet ve gayet iyi😁

• :) aynen çok şükür diyorum

• Ya bole olsa ne çıkar erkeklerin göbeğe baktığımı var bole oldugunda dahamı cok deger veriyorlar onların aklının gerı bellı gerısı dünya guzelı olsan goremıyorlar

0|0
    0|0
    • kendim için canım erkeklerede sorayım dedim itici duruyor mu diye yoksa bende biliyrm prenseste olsan fitde olsan karektersız bırıyse seni aldatır değerini vermez

• Mekik filan çek sporsuz olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...